Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ezt kipróbálom mielőtt beneveznék 280-asokra. Nincsenek túl közel? mióta is használod? Mert ha tényleg jó akkor jobb lenne mint a 4mm-rel kisebb tárcsákat betenni.

Nekem 288 van fent, immár 3. éve. Semmi gond vele. Az egyik lyuk valóban összeér az eredetivel, de

az nem gáz. Viszont még központosítást is kell bele hegeszteni, mert annak a tárcsának kicsit nagyobb

a középfurata is.

Link to comment
Megosztás:

jóreggelt !

tegnap este poénja...lurdyból hazafele találkoztam haverokkal pont egy kosárlabada pálya mellett....adta magát a helyszín h megprögessem a senit :lol: meg is történt csak felakadt a gázpedál :lol:

gyorsan ki is dobtam belőle a lábtörlőt :wacko:

Fuuu.. azért ebből lehetett volna nagyobb baj is.... nekem is sokszor vacakol a lábtörlő... hozzá fogom varni a kárpíthoz.. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

jóreggelt !

tegnap este poénja...lurdyból hazafele találkoztam haverokkal pont egy kosárlabada pálya mellett....adta magát a helyszín h megprögessem a senit :lol: meg is történt csak felakadt a gázpedál :wacko:

gyorsan ki is dobtam belőle a lábtörlőt :unsure:

Drift, burnout feeling:) Így kell csinánni-e? Csaje?

Link to comment
Megosztás:

Tom láttalak tegnap sétálni a Fáy utcán a Váci felé az ÖKM kút mellett, de már elmenőben voltál. Aztán jött másik Tomi és hozott nekem hűtőfolyadékot :lol:

Te! Régen voltál már nővel, hogy keverd a betűket? :unsure: :wacko:

bocs Albert, csak hát én úgy tudom, ÖMV a kút, amit te meg írtál az valami xxx újság volt.

Link to comment
Megosztás:

Te! Régen voltál már nővel, hogy keverd a betűket? :wacko: :lol:

bocs Albert, csak hát én úgy tudom, ÖMV a kút, amit te meg írtál az valami xxx újság volt.

Ja már több mint 4 órája :unsure:

MSNen mér is nem vagy? kérdeznák.... (ezt is direkt irtam á-val é helyett mielőtt megkérdeznéd)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.