Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

gsi turbo szerintetek is 2esbe rajtol? vagy csak ??? :unsure:

Ez a Murat, az övé a piros K29-es Kadett, amiröl már mutattam videót a Turbó sokk topicban.

Ez volt neki elötte és mindig 2-ben indul.

A V-maxos zöld Corsával meg annó még 3-ban indult a tulaja, mert akkor legalább megspórolt két váltást és úgyis csak kapart. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Ez a Murat, az övé a piros K29-es Kadett, amiröl már mutattam videót a Turbó sokk topicban.

Ez volt neki elötte és mindig 2-ben indul.

A V-maxos zöld Corsával meg annó még 3-ban indult a tulaja, mert akkor legalább megspórolt két váltást és úgyis csak kapart. :unsure:

Én Losiéval indultam 2-esben,jobb volt úgy,az NE amúgy is alulról jobban húz! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

ezt kipróbálom mielőtt beneveznék 280-asokra. Nincsenek túl közel? mióta is használod? Mert ha tényleg jó akkor jobb lenne mint a 4mm-rel kisebb tárcsákat betenni.

én is igy hasznalom ... tam ... vagy mi

szal a 4*100 on is ez volt és most az 5*110 en is még ez van ... semmi baja ...

1 lyuk összefog szakadni sajnos de ez lényegtelen mert ugysem a lyukak foglyák meg a tarcsát hanam a felni... ahogy fel van rakva

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.