Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

az M3nál az az éjjelnappali?

azaz.

csak nem kell jasszoskodni akkor teljesen normálisak.

legalábbis ezek az én tapasztalataim.

a múlt 7en is voltunk ott bejött vmi OFF fikuszos kancsó ON és nyomta h SOS és tsai és mondták nekije,h okézsoké csak várni kell kb fél órát, mert ez a sor nem poénból tekeredik ott, hanem várnak a sorukra....

Link to comment
Megosztás:

Futóművet megcsináltattad ?

milyen futóművet? Minden kopóalkatrész új a kocsin, egyedül a motort nem szedtük szét. Ott csak tömítések, vezérlés csere volt, illetve a motortartó bakok nem jöttek még meg. Minden más gyári, új...

(Antika, remélem figyelsz!)

na jó, kézifékem nincs még mindig, meg a tetőfelfüggesztés zajos egy picit. Ez utóbbi a legnehezebben orvosolható probléma. Picit feljebb kell tekerni a zenét :twisted:

Következő projectben megy bele komplett új belső, kárpitokkal, ülésekkel, stb. Ez már össze van szedve.

Egyéb tervezett dolgokról meg még nem publikusak...

Link to comment
Megosztás:

férfinemiszerv@. El van törve a stabilizátor szilent izé cucc. Az egyik oldali. Pár hónapja a másik oldali volt eltörve, cserétük. :evil: :lol:

A demszki gabinak meg a brancsának a jó büdös strihás ribancszájú ...

[ CENZÚRÁZOM SAJÁT MAGAMAT, MIELŐTT MÉLYKÉK KIMODERÁL CENZÚRÁZOM SAJÁT MAGAMAT, MIELŐTT MÉLYKÉK KIMODERÁL CENZÚRÁZOM SAJÁT MAGAMAT, MIELŐTT MÉLYKÉK KIMODERÁL CENZÚRÁZOM SAJÁT MAGAMAT, MIELŐTT MÉLYKÉK KIMODERÁL CENZÚRÁZOM SAJÁT MAGAMAT, MIELŐTT MÉLYKÉK KIMODERÁL CENZÚRÁZOM SAJÁT MAGAMAT, MIELŐTT MÉLYKÉK KIMODERÁL ]

... anyját. Hogy fulladnának egy kátyúban felgyűlt sáros olajos esővízbe. Elgondolkodhatnának, hogy hogyan is van paragrafusokkal meg kártérítési eljárások menetével, avultatással meg a fentebb említett anyjukkal. Miután megtelt a tüdejük a kátyúban gyűlt sáros olajos esővízzel, rúgnék is rajtuk egyet. Meg rajtolni gyakorolnék a fejükön a demszki Allroad dzsipjével.

Link to comment
Megosztás:

....férfinemiszerv@. El van törve a stabilizátor szilent izé cucc. Az egyik oldali. Pár hónapja a másik oldali volt eltörve, cserétük. :evil: :lol:....

Ez van eltörve ?

8b_1_b.JPG

Elfáradt, bár az utak állapota, biztos elősegítette ezt a folyamatot.

ui: anyázást meg azért nem kell túlzásba vinni, mert ugyanazon az utakon közlekedünk, nagyon jól látjuk mi a helyzet.

Link to comment
Megosztás:

Laci én szívesen odaadom az enyém amennyiben az van nekem :oops:

Holnap megnézem de tényleg nem tuom eddig nem is néztem....

Tuom égő de ez van....

Viszont most punto gt rlz mejen 8)

nem kispálya a vas, de a gsi hanem is shimán de megeszi reggelire...

Aztec: Bevallom rád(is) gondoltam, mert a te vasad most ugysincsen talpon.. max. talpfán, igy egy-két kör erejéig gondotam hátha odaadnád.. baja elvileg úgyse lehetne...

Vagy nem tom még kinek lehet..

Mikori a vasad.. vmi olyasmi dereng, h 93-tól van ilyen....

ma megent világít nem világit.. világít nem világítot játszott a mocikontroll pillács...

38as hibakód.. Oxigen senzor voltage low..

a fogyim is egy szép 12liter lett(bc szerint) a megszokott 10-10.2 helyett....

Szal eléggé lambda gyanús... de Sz.Gab szerint lehet az is, hogy szar a gyújtás, és ezért szar az égés, és ettől gajdúl meg a senzi...

Háát nem tom...

ezért lenne jó megprószálni...

gyertyák újak, kábelek ugyan nem, de lemérve elvileg okék...

:shock:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.