Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

LooooooL.. nah ezt megnéztem volna.. okostojás :unsure: (amúgy mért csak 7másodperece után ? valami időzítés?

:wacko:

Default állásban van enyém is, még tanulnom kéne a programozását, azt jelenti hogy minden autóhoz jó most ebben a formában, vagyis dieselhez is jó az a 7 sec az izzítás miatt van, de lehet időzítéseket állítani, csak ezek a funkciók az angol leírásban van, az meg nincs nálam most...

Magyar leírás

Link to comment
Megosztás:

Ki milyen benzint tankol a kocsijába? Én most néztem az Euro 95 és a V-Power 95 közt annyi a különbség, hogy a V-Powerből 1 literrel eszik többet, gondolom jobb az égése és a lambdaszonda többet ad neki… de nem érzem hogy jobban menne…

Ha jobb az égése, akkor miért is ad többet?

Egyébként 95, vagy ha lehet 98 a GSi-be. Az ESSO kutaknál még van és többniyre annyi, mint máshol a 95.

Link to comment
Megosztás:

Nem sztár hanem celebritás (celeb) azaz ismert személy.

Mint látható itt is előkerült tehát valóban belefér a kategóriába. :unsure:

Egyszerűen ráerőszakolja magát a sajtó az emberekre.

Címlapon volt, állsz a pénztárnál sorban, és látod az újságokat... lazán elolvasod, aztán már véged is.

Így "sztárolják" a hülyéket! Mert szerintük sztárok. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Ha jobb az égése, akkor miért is ad többet?

Nem tudom, hát csak elméletben gondolom, hogy egy jobb minőségű benzinnek, vagyis nem tudom megfogalmazni, :unsure: mondjuk a lambdaszonda engedi a benzinmennyiséget egy pontig, ami mondjuk a maximum széndioxid, de a jobbminőségű benzinnek jobb az égése tehát több benzin kell ahhoz hogy annyi legyen az értéke mint a gyengébb minőségűnek... Vági? :wacko:

Egyébként 95, vagy ha lehet 98 a GSi-be. Az ESSO kutaknál még van és többniyre annyi, mint máshol a 95.

De a shellnél euro95 vagy V-Power 95?

Link to comment
Megosztás:

Csaba! Akkor pont fordítva! A jobb benyából kevesebbet eszik, mert jobb a hatásfok. Szerintem. :wacko:

Nem-nem, pont ez lenne a lényege, attól a plusz benyától kéne jobban menni az autónak, a lmabdaszonda adja a benzint addig mig jó a CO mikor már magas akkor visszavesz, és a jobbféle benyából ezért tud többet adni mert jobb az égés, ezzel magyarázható a plusz 1 lityi benya, csak nem megy semmivel sem jobban... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Nem-nem, pont ez lenne a lényege, attól a plusz benyától kéne jobban menni az autónak, a lmabdaszonda adja a benzint addig mig jó a CO mikor már magas akkor visszavesz, és a jobbféle benyából ezért tud többet adni mert jobb az égés, ezzel magyarázható a plusz 1 lityi benya, csak nem megy semmivel sem jobban... :lol:

a co a tökéletlen égés terméke.

amikor sok a benya "a zoxigénre". A Lambda pont ezt hivatott megakadályozni. Vagyis nem fog több kaját adni. De majd jön Gabi, és jólmegaszongya! :wacko:

Hát akkor tankoljatok bele dízelt...köztudottan annak a legjobb a hatásfoka... :unsure: :lol:

A motornak, nem a gázolajnak.

Amúgy vigyázz, mert jön a merci fejlesztésű turbó-kompresszoros-változó lökethosszú benyás motor, ami elég jól muzsikál hatásfok terén...

Link to comment
Megosztás:

a co a tökéletlen égés terméke.

amikor sok a benya "a zoxigénre". A Lambda pont ezt hivatott megakadályozni. Vagyis nem fog több kaját adni. De majd jön Gabi, és jólmegaszongya! :wacko:

Nekem teljesen mind1, csak akkor az még mindig rejtély marad, hogy miért eszik 1 literrel többet a V-Power 95-ből és a 100-ból meg 2 literrel... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Macisajtnak van igaza. A jobb benzinből kevesebb is elég az optimális égéshez :unsure: Pont erre hivatott

ott lenni a lambda szonda, hogy az égés tökéletességét nézze a levegő oxigéntartalmának elemzésével.

A több fogyasztás pedig lehet mérési pontatlanság, környezeti tényezők változása, más összetételű

megtett út (több hidegenjárás pl), esetleg a mentális dolgok miatt is (próbálgatod mennyivel jobb a

benya, többet padlózol).

A v-power95 egyébként leginkább abban különbözik a normál 95-től, hogy annak megvan a névleges

oktánszáma, míg a normálnak közel sincs. :wacko:

Nekem pl az omega 98-al egy literrel kevesebbet evett átlagban (így be is jött az árkülönbség).

Kár hogy most már eltűnt a kutakról.

Link to comment
Megosztás:

A v-power95 egyébként leginkább abban különbözik a normál 95-től, hogy annak megvan a névleges

oktánszáma, míg a normálnak közel sincs. :lol:

Nekem pl az omega 98-al egy literrel kevesebbet evett átlagban (így be is jött az árkülönbség).

Kár hogy most már eltűnt a kutakról.

Nékem pedig az egyhat ekotek evett 1L-rel kevesebbet Vpowerből, mint normál 95-ből.A Vekibe még nem mertem normál benyát tenni.Had tisztuljon! :unsure:

Amúgy próbáltam a vépower100at is az Astrában, de ott nem volt érezhető a különbség.Aztán felhívták a figyelmem, hogy az én ótóm attól, széria állapotában nem is fog jobban menni! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Macisajtnak van igaza. A jobb benzinből kevesebb is elég az optimális égéshez :lol: Pont erre hivatott

ott lenni a lambda szonda, hogy az égés tökéletességét nézze a levegő oxigéntartalmának elemzésével.

A több fogyasztás pedig lehet mérési pontatlanság, környezeti tényezők változása, más összetételű

megtett út (több hidegenjárás pl), esetleg a mentális dolgok miatt is (próbálgatod mennyivel jobb a

benya, többet padlózol).

Legalább 10 ismerősöm van aki ugyan ezt tapasztalta mint én, hogy többet eszik a jobb benzinből. Szóval még ez sem elegendő információ, Miért is eszik többet belőle. :wacko: Valaki más? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Legalább 10 ismerősöm van aki ugyan ezt tapasztalta mint én, hogy többet eszik a jobb benzinből. Szóval még ez sem elegendő információ, Miért is eszik többet belőle. :wacko: Valaki más? :unsure:

mer' tolod neki mint azálllllat

(nekem mindig ezt mondják a szerelők a fogyasztásproblémámra)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.