Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én is hamar haza értem... egy citroen vlmiX a 70-es évekből vágódott be elém a hungárián 120 körül értem utol és 150 nél vettem vissza mikor már nem láttam a tükörben pont ott ahol Redi a minap gyanította a flasht ... a vidámparknál ... jah és az 1.4 -el voltunk :-)

Mondanom se kell hogy a sajátomon mik mentek épp tönkre tegnap.. mindig valami ami még eddig nem volt bibis ...

Jah még valami, a Yard megállított tegnap a GSI-vel voltam;

- Jónapot , mutasson valami papírokat! És közben mondja már el hol van a maga első rendszáma...

- Őőő itt van hátul épp...

-Na mindegy majd felrakja egyszer, adja a papírokat aztán menjen...mennyit ér egy ilyen autó amúgy ma?

- Nemsokat, 260e Km van benne és mindenhonnan vérzik...

- Tyűűű az jó sok, de azé szép!

- Szép jah dehát alig megy már ...

- Na menjen , de azé jó néz ki !

Jo fej volt :lol:

Ilyen embert én is ismerek, aki ezt kis pénzért végigjátszotta. :)

Most értem haza a 11kor végetért fociról. :unsure:

Szegény összkerék... :wacko: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy Lajbi nemrég csinált egy ilyen weberes mókát c20xe-re...Mantába...de azt mondja nem megy jobban mint a gyári ment...csak ez jól néz ki... :unsure:

Csak programozható gyújtás, tengely, és karbibeállítás kérdése, hogy 200LE meglegyen. :lol:

Persze mindez úgy, hogy óvatosan is 25L körül van a min fogyija :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Ők vették meg Tom Sárga-feketéjét...majd adták el...akarták megvenni az enyim...de hitelre...amit nem kaptak meg...több helyen sem...lefoglalózni sem volt pénzük...aztán megvették ezt személyi kölcsönre...vagy hogy...

Most meg árulják...

Ű :wacko: komoly a brigád :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Én is hamar haza értem... egy citroen vlmiX a 70-es évekből vágódott be elém a hungárián 120 körül értem utol és 150 nél vettem vissza mikor már nem láttam a tükörben pont ott ahol Redi a minap gyanította a flasht ... a vidámparknál ... jah és az 1.4 -el voltunk :-)

Mondanom se kell hogy a sajátomon mik mentek épp tönkre tegnap.. mindig valami ami még eddig nem volt bibis ...

Jah még valami, a Yard megállított tegnap a GSI-vel voltam;

- Jónapot , mutasson valami papírokat! És közben mondja már el hol van a maga első rendszáma...

- Őőő itt van hátul épp...

-Na mindegy majd felrakja egyszer, adja a papírokat aztán menjen...mennyit ér egy ilyen autó amúgy ma?

- Nemsokat, 260e Km van benne és mindenhonnan vérzik...

- Tyűűű az jó sok, de azé szép!

- Szép jah dehát alig megy már ...

- Na menjen , de azé jó néz ki !

Jo fej volt :unsure:

Mondom én neked hogy ne add el... :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.