Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Azoknak az autóknak még sarkai vannak, karakterük és nem szélcsatornában lettek faragva. az én szememben azok "még" autók voltak!

Szerelj kerekeket egy telefonfülkére! Sarkai annak is vannak, és azt sem szélcsatornában csinálták és egy xe-vel elég jó időket lehetne menni :unsure:

Na meg nem jön szembe minden 2-ik sarkon, mint egy kék-fekete GSI. :wacko:

annyi kék-fekete auto van mint a szemét :lol: :lol:

majdnem annyi mint naracs-fekete :)

Link to comment
Megosztás:

Értem, nem tudtam...

De az Audi akkor is nagyon szép, és biztosan jól is megy, mert gondolom nem kevés a nyomaték..

Hát pont úgy megy mint egy c20ne GSI...Vectra Cali ezekkel a mocikkal már nem ellenfél...

De igazából nem a gyorsulása miatt szeretem... :unsure:

1400 kg üresen...ha benne ülök, meg teli van tankolva, akkor 1550kg...plusz a mélyláda meg pár motyó...és 1600-at üti alúlról...épp 10sec alatt gyorsul 100-ra...azaz 9.9-et mértünk rajta...de ami érdekes volt, hogy tök mindegy, hogy egyedül vagy ketten ültünk benne...az eredmények ugyen azok lettek...

Link to comment
Megosztás:

Ajajjjj... :wacko: :lol: :lol:

Üdv itt! Ha szeretnél csatlakozni, olvasd el a "CSatlakozz Te is" részt, aztán hajrá... ;)

A GSI-ről meg várjuk az adatokat...képeket...jöhet a GSI chat topicba... :unsure:

Hály!

erről a vasról lenne szó:

gsi16.jpg

http://kosze.uw.hu/biszbasz/gsi1.jpg

http://kosze.uw.hu/biszbasz/gsi2.jpg

http://kosze.uw.hu/biszbasz/gsi3.jpg

http://kosze.uw.hu/biszbasz/gsi4.jpg

http://kosze.uw.hu/biszbasz/gsi5.jpg

'93 májusi, az előző tulaj Svájcból hozta be, 5 évig volt nála. ez volt a legjobb állapotban azok közül amiket néztem, a motorja mondhatni kifogástalan - és igen komoly egy 1.2-es punto után. C20XE, ahogy kell :)

persze nem pont olyan, amilyent kerestem. mondjuk klímás /ez alapfeltétel volt/, vigyáztak rá, a kasznija jó állapotban van, én viszont a gyárihoz legközelebbi állapotút kerestem, ez nem épp olyan. mikor az előző tulaj megvette, első dolga volt nagy kereket rakni rá, keményebb szilenteket, sachs rugókat/gátlókat, amikkel /asszem/ 4 centivel alacsonyabb, mint eredetileg. nem maradhatott el persze a sportdob se, meg a momo kormány és váltógomb. költött rá szépen, ami nekem inkább gond, mert ebben az állapotban nem való szerintem köznapi használatra. tegnap jártam vele etyek, vértesacsa környékén, illetve a pilisben, jó aszfalton eszméletlenül tapad, komoly kanyarsebessége van, a kis hasmagaság itt kifiztetődő, és a hangorkán sem zavart, de... szar úton /márpedig a nyugat-balkánon sok van belőle/ igencsak dobál, ami még a kisebbik baj, de ha 5ször nem koppant, akkor egyszer sem - és egyik sem hajtás közben történt... egy kiálló aknafedél, amit nem tudok kikerülni a szembejövő miatt, egy alattomos kátyú és már látom is lelki szemeim előtt, ahogy törik a felni, vagy a karter. ha 4en ülnek benne, már kész horror vezetni, legalábbis tulajként, pesten. mondjuk győr és komárom között fogom használni, ott elég jó az 1-es, és győrben is egész jó állapotúak az utak /környéktől függ persze/, de azt is rohadtul meg kell gondolnom, hogy hova tudok meg/fel/beállni vele. a kipuff meg gyalázat, úgy ordít, hogy 100 méteres körzetben mindenki rám figyel, és ehhez még csak nem is kell taposni...

valószínűleg a kemény futómű miatt kontakthibás; indítás után még ki-be lehet kapcsolni az ETC-t, egyszercsak az is világítani kezd, és hiába nyomkodom a gombot, nem reagál. a rádiót be se kapcsolom, mert folyton elmegy a tápja. a kormányszervó erőlködik parkolásnál, nagyon zajong, illetve álló helyzetből elindulva valami fémes nyikorgás kíséri a kormányzást, a váltója igen lötyögős, indulásnál szintén nyikorog bizonyos gáznál, talán a váltótartó bak a hibás...eehh

azért vagyok ilyen negatív, mert két napi tartós teszt után korántsem olyan rózsás a helyzet a géppel, mint amilyennek a próbaúton tűnt. ez alatt a 2-3 nap alatt sorra jöttek a hülyeségek, dehát ez vastagon benne van a pakliban, ha használt autót vesz az ember.

most is bejön a kocsi /nem véletlenül vettem ilyent/, ha pedig rendbe lesz téve imádni fogom. :o

találtam a netem "Így csináld" szerelési úmutatót pdf-ben egy ezresért /+ a posta/. esetleg valakinek nem kallódik a vinyóján ilyen? :D

/jól rámjött a szófosás, bocs ;)/

Link to comment
Megosztás:

Értem, nem tudtam...

De az Audi akkor is nagyon szép, és biztosan jól is megy, mert gondolom nem kevés a nyomaték..

Hát igencsak alázva van szegényke vele. Nem szokott a kicsi lelke ehhez azért is épít egy normális autót. Hétvégén is hallotam hogy sírt hogy pénteken megint elvertek a GSDI-ek. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Hát pont úgy megy mint egy c20ne GSI...Vectra Cali ezekkel a mocikkal már nem ellenfél...

De igazából nem a gyorsulása miatt szeretem... :unsure:

1400 kg üresen...ha benne ülök, meg teli van tankolva, akkor 1550kg...plusz a mélyláda meg pár motyó...és 1600-at üti alúlról...épp 10sec alatt gyorsul 10-ra...azaz 9.9-et mértünk rajta...de ami érdekes volt, hogy tök mindegy, hogy egyedül vagy ketten ültünk benne...az eredmények ugyen azok lettek...

és emellett van benne klíma, lehet bele pakolni, jól néz ki, nem néznek hülygyerek-lakótelepridernek mint a gsi-ben (kicsit áfa-csalósabb külsőt kölcsönöz) és 6 litert sem eszik....

Link to comment
Megosztás:

találtam a netem "Így csináld" szerelési úmutatót pdf-ben egy ezresért /+ a posta/. esetleg valakinek nem kallódik a vinyóján ilyen? :unsure:

így látatlanban dögöljön meg az ilyen, mert sztem innen a fórumról lopta a linket és most azt árulja pénzért....

ha rákeresel itt a fórmuon is írtak már helyen linket az így csináldhoz

Link to comment
Megosztás:

Kösze...

Gratulálok a gépedhez, nagyon szép.. remélem majd sokat látunk itt a még nem létező GSI talikon :unsure: de Opelon is... Csomó dolog van a gépeden amit még én is szeretnék, inkább örülj neki hogy van, nekem teljesen gyári és nem akarok egetverő változásokat de mégis, már ráment 200 és még kell vagy 300 minimum...

Link to comment
Megosztás:

aztán meg a többi...ez egy ilyen játék...nyerni nem lehet, maximum csak élvezetet vásárolni...de azt megadja... :unsure:

Nem szándékozom eladni az elkövetkező 10 évben a GSI-met, ez 100000% magamnak csinálom, nem akarok belőle hasznot ha már nem kell akkor majd lebontom, vagy ha nem lehet csak horrorért megcsináltatni, de ez nem valószínű.... Én nagyon szeretem a GSI-t, nagyon tetszik, nem eszik sokat, nem drága hozzá az alkatrész, és még van is hozzá.., szóval nem kell ezt mondani nektek, és nem marad szégyenbe az utakon, akitől meg igen, annak meg az a szégyen hogy épphogy......

Link to comment
Megosztás:

Nekem ennek a fehérnek ismerős a rendszáma...

Honnan vetted???

siófok, csepeli jános volt a tulaj

Kösze...

Gratulálok a gépedhez, nagyon szép.. remélem majd sokat látunk itt a még nem létező GSI talikon :unsure: de Opelon is... Csomó dolog van a gépeden amit még én is szeretnék, inkább örülj neki hogy van, nekem teljesen gyári és nem akarok egetverő változásokat de mégis, már ráment 200 és még kell vagy 300 minimum...

Kösz! biztosan sor kerül rá!

én olyan autót akartam, amit olcsó fenntartani, megbízható, kiforrott konstrukció, elég nagy 4 embernek, ha kell, megy, és mindenekelőtt tetszik. nem versenygépet. lehet, hogy a futóművet, mi több az egész autót szoknom kell még, mielőtt mondjuk futóművet cseréltetnék...mert a kerék pl. nagyon bejön, attól nem szívesen válnék meg...

mi az, ami nekem van, és neked kellene?

Link to comment
Megosztás:

én olyan autót akartam, amit olcsó fenntartani, megbízható, kiforrott konstrukció, elég nagy 4 embernek, ha kell, megy, és mindenekelőtt tetszik. nem versenygépet. lehet, hogy a futóművet, mi több az egész autót szoknom kell még, mielőtt mondjuk futóművet cseréltetnék...mert a kerék pl. nagyon bejön, attól nem szívesen válnék meg...

Ne is cseréltess futóművet! Mert utánna meg alakítanád meg ültetnéd vissza kézzellábbal :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk a hátsó toldatnál az ablak, azt hiszem ott van a vonószem, aztán a felniket is elfogadnám, kormány, váltógomb, ködlámpa, toronymerevítő, Hűtővízjelző (gondolom jó, mert bevan kötve).

Gyorsba ennyi.. :lol:

adsz 900e ft-ot és megkapod mindezeket az enyémből....grátisz tiéd az autó maradék része :unsure: :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.