Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tudom hogy megszokott a lurdy csütörtökönként, de nem lehetne, csak és csakis GSI minitali néha egy kiválasztott helyszínen, amit itt megdumálunk a fórumon? Váci úti Tesco parkoló, Pólus hátsó parkoló, Lurdy, vagy tök mindegy hol, de a lényeg hogy csak GSI… :unsure:

Szerintem, ezzel erősödne a GSI szekció, persze biztos nem lesz jó ötlet, mert én hoztam fel :o

akkor a Tom sem jöhetne (mégiscsak egy kalibrás... :wacko: ), Anti sem (hoooo ;)) sőt a coupe is csak akkor ha behunyjuk a fél szemenünket (irmscher caravan)...szal az aktívan fórumozók kb. 1/3-át kilőttük :lol: :lol:

de pont erre vannak a csütörtökök meg a péntekek lehet menni offline fórumozni :)

ez a "csak gsi-s és senki más" igazából nem a legjobb szelektálás, némelyik gsi tulaj úgy viselkedik, hogy nem szivesen vállalnék vele semmilyen közösködést :D

sajnos nagyon látszik, hogy egy relative olcsó sportos autórol van szó.....legalábbis a tulajok viselkedésén ;)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem azért lehetne próbálkozásokat tenni, mondjuk nyitnánk ide egy minimeet-es témát, és akinek ráérős estéje van, az elkezdi a listát egy helyszínnel és időponttal, és ha 3-4 autó jön el akkor annyi, az is valami, fotózkodni, megörökíteni a talikat stb.. jobb mint otthon ülni, aztán lehetne majd írni a környező országok klubjainak, és elkezdeni rendezni a nemzetközi GSI talikat....

Nem kéne engedni, hogy elmenjen a süllyesztőbe a GSI szekció.....

Ez is csak egy ötlet a sok közül, majd eldöntik a kicsit öregebb klubtagok, én azért még nagyon új vagyok ezekhez a dolgokhoz .. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

én emlékszem még a calibrás időszakomból arra, amikor a calibrások nem mentek el opel-talira, mert nekik calijuk van, nem opeljük (és ez nagyjából most is így van, tisztelet a kivételnek)

már akkor rájött minden értelmes ember, hogy nem jó a szelektálás, mert csak ellentéteket szül

a gsi is opel

ez pedig az opelklub

persze lehet a talikon külön sorba állítani a géesíket, kalikat, korzákat, vektrákat stb, de mind opel marad

szóval szerintem nincs értelme

külföldi klubokkal amúgyis fel lehet venni a kapcsolatot és elhívni őket opel-talira

jönnek amúgy is :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.