Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Persze ha nem úgy járok mint mostanság, sem az egy és sem a kettő nem akarja az igazságot, annyira kivan már kopva a váltómon a nem tudom mi, gondolom a műanyag rudazat vagy csukló hogy visszaváltásnál nem akar kettőbe menni csak négybe.. egyik nap jöttem haza és láttam az utcánk végében a nagyarcúakat.. mondom egy kis kézifék meg ilyenek, az ment is de vissza a kettő.. négy lett sajna és kicsit érdekes volt ahogy ráengedtem a kuplungot.. :unsure: Mondtam is neki.. ezt kell csinálni-e, ezt-e, áááá tese vagy már a régi.. :wacko: Tuza Bözsi a neve a kocsimnak egyébként :::lol: Meg néha Magda Marinkó :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ki mérte ezt? Hogyan? Hol? Mikor? Tesztkörnyezetet, és specifikációkat akarok... :unsure:

Dyno, ügyesenm, auchan mögötti egyenes óbudán, már nem tom fejből.. átlagos tesztkörnyezet....

No de most húzok melóból melóba... holnap reggel jövök..(szal no sziget)

Jah.. reggel is oda mentem amikor megláttalak.. mókás volt.. mondom huginak.. jééé.. egy gsi.. jééé... klubbos is.. jééé.. ez a Csaba :wacko:

Nah húzok mert elkések.. bye all....

Link to comment
Megosztás:

Kicsit visszakanyarodva a Km órára, ma voltam az M3-on és van ott az a digitális Km óra, 110-en állt a mutatóm és 109-et mutatott a digi óra...

Sajnos manapság ezeket a sebességkijelzőket is felfelé kalibrálják. Régebben pontosak voltak pl itt Budaörsön, de már csak egy

"megbízható" maradt, többit átprogramozták. Még többet mutat, mint az omega, pedig annak is 4-5%-ot csal felfelé az órája :unsure:

Amúgy tegnap egy itteni bontóban összefutottam egy Győr mellett élő sráccal, piros B Corsájában egy C20XE leledzett :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Majd kivi leszek a V2000-re, amivel te jövöl be hamarosan a CP-be........... :wacko: :unsure: :lol:

Hát ha eladod a pics@m alol a Dezsőt én is kiváncsi leszek mit veszek helyette! :lol:

Apáméknál a cégnél megborították a céges combót!TD moci van benne,ha német dízel megveszem ocsóé és mehet a turós project!

Lesz mit szerelnünk végre! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.