Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én azért szánnék egy kis időt pl egy dínós mérésre...de így legyen...legyen 6.5...csak mitől lenne annyi???

Igazából teljesen mindegy, ha teszünk rá egy másodpercet ami már nem kevés akkor is jó az a 7.5 egy full gyári autótól ami 14 évvel ezelőtt volt 150 paci.. de talán a mondani valóm ezzel kapcsolatban az lett volna hogy egy 218 lóerős subaru gt 6.5sec alatt van 100-on, akkor miért is 4 milla minimum használtan? persze lehet ezen is beszélgetni órákat és irkálni, de a lényeg akkor is az marad hogy nagyon jó ez a GSI, még mindig megszégyeníti az utakon a több milliós autókat, mellesleg gyorsultam már subaruval ami elméletileg egy tuningolt darab volt, az árpád úton egyik péntek éjjel, de ha gyári is volt akkor is 218 ló ami pont több 68 lóval mint az enyém, az még egy autó, mivel 70 lovas autók is vannak ugye,, 2 autót kaptam induláskor a lámpánál az összkerék miatt, de aztán nem hogy elment volna hanem mentem rá 3.-ban, na és annak a gyári adata 6.4 0-100-ra.. szóval örülök ennek a is autónak és még nem evett meg a városban 9 litertől többet.. persze mondom ezt nektek akiknek már akkor ez volt mikor én még porbapisiltem :unsure:

Link to comment
Megosztás:

mellesleg gyorsultam már subaruval ami elméletileg egy tuningolt darab volt, az árpád úton egyik péntek éjjel, de ha gyári is volt akkor is 218 ló ami pont több 68 lóval mint az enyém, az még egy autó, mivel 70 lovas autók is vannak ugye,, 2 autót kaptam induláskor a lámpánál az összkerék miatt, de aztán nem hogy elment volna hanem mentem rá 3.-ban, na és annak a gyári adata 6.4 0-100-ra..

Tényleg nem bántásból, de ha 3.-ig két autót kaptál, egy 6.4-es autótól, akkor szerinted te 6.5 alatt vagy százon?

Tényleg nem közötködés képpen, mert a mondandód elejével tökéletesen egyetértek, szerintem az egyik legjobb autó a GSi, ár/érték arányban meg pláne, de attól még a tény tény marad gyorsulás szempontjából és ez kicsit arculütés azok számára, akik hosszú éveken keresztül faragják a vasat, hogy valóban ennyit is tudjon nulláról 100ra. A Syntec GSi esetében teljesen reális 6.5. Ezek szerint akkor abban nem ér semmit a sperr, a tengely és az egyéb dolgok?

Link to comment
Megosztás:

Nézd meg a videómat.. ott van a videó hossza másodpercben, (12.sec-nél indulok)de közben indíthatsz egy stopper órát is, minden esetben 6.5 jön ki.. Klikk

A YouTube számlálójából azért messzemenő következtetéseket nem vonnék le. Minimum a tizedeket illene látni. Amúgy ha 110-ig nézed, akkor meg 8. Számold ki az áttételeidből mennyit tudsz menni kettőben, abból tudsz saccolni mennyire pontos az órád. (ha nem is pontosan, de az mindenképp kiderül hogy eléri-e egyáltalán 2-ben a 100-at)

Link to comment
Megosztás:

BCsaba!

Tegnap toltam párat hazafelé.. nem lettek valami nagy durr, mert egy kézzel fogtam a fényképezőt, ugyan azzal kormányt... szal igy nem lehetett normálisan gyorsúlni.. az út se volt az igazi, no meg nincs is meg a 160, max 140-150 egyszer asszem..

de egyenlőre ennyi :wacko:

Gyorsulás1

Gyorsulás 2

Gyorsulás 3

Köcce..

Kiveséztük itt, sok a4-es oldalt jegyzeteltünk tele, :unsure: tulajdonképpen nagyon egyformán megy a két vas, igaz jó lett volna még egy 180-ig, de viszont az egyformának nagyon örülök, mert 100 000-el több Km van az enyémben, és ez jó..

Link to comment
Megosztás:

Nem mindegy az sem, hogy az XE és NE között fordszámban is van különbség,

maximumra és optimális váltásra is. Meg persze hogy melyik óra mennyit csal ugye. :unsure:

Ki beszél most NE-ről? 2 XE és f20 váltóról volt szó, történetesen az enyémről és a Laci4-ről :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Az a 8 a reális, meg hogy 110-nél megy igazán 100-at. Ez az általános a GSi-knél. :unsure:

És akkor egy Nissan Primera és egy Ford Fusion is pont ennyit csal, ja és egy GPS is? Érdekes, de ha minden autó annyit csal akkor amire azt mondják hogy 6.5 0-100-ra mondjuk egy subaru akkor az is annyit csal pont mint az enyém, és akkor a két mocskosul csalós autó közül egyik sem fog nyerni, mert mindkettő kibaszottul egyformán csal és akkor egyformán is megy.. fizikálisan. ::DD: és akkor a végén mégis csak 6-7 sec a GSi ami nem meglepő egy 1100Kg-os autótól 150Le-vel és majdnem 200Nm nyomatéktól.

Link to comment
Megosztás:

0-100-ra 6.3

timeslip

Tudod e mi van ebben a GSI-ben???

3 éven keresztül nem tudta megfogni nem hogy GSI, de kategóriagyőztes volt a Ringen...

LE 175 Le (padon mért)

Nyomaték 238 Nm (padon mért)

1998ccm 16 szelepes motor, átalakított hengerfej, sportvezérműtengely, egyéb apróságok

Légszűrő K&N direkt

Kipufogó Janó-féle 60-as rendszer

Gyújtás NGK

Egyéb rövid váltó, szinter kuplung

sperr + szlick

1 ülés, nullára szedett kasztni műanyag elemekkel...üvegek is csere...

Szóval ez egy 950 kg-s kocsi mért 175 pacival...238 nm-rel...

Nem pedig egy gyári 1100 kg-s 150 pacis darab...

201 m-en 9.068 volt...ehhez azért illik tudni, hogy én a turbóssal 9.1-et mentem Demo pedig a 820 kg-s Corsaval 160 pacival 9.00-t...(Mondjuk Demo szlick én meg utcai gumi...)

Link to comment
Megosztás:

Tudod e mi van ebben a GSI-ben???

3 éven keresztül nem tudta megfogni nem hogy GSI, de kategóriagyőztes volt a Ringen...

LE 175 Le (padon mért)

Nyomaték 238 Nm (padon mért)

1998ccm 16 szelepes motor, átalakított hengerfej, sportvezérműtengely, egyéb apróságok

Légszűrő K&N direkt

Kipufogó Janó-féle 60-as rendszer

Gyújtás NGK

Egyéb rövid váltó, szinter kuplung

sperr + szlick

1 ülés, nullára szedett kasztni műanyag elemekkel...üvegek is csere...

Szóval ez egy 950 kg-s kocsi mért 175 pacival...238 nm-rel...

Nem pedig egy gyári 1100 kg-s 150 pacis darab...

201 m-en 9.068 volt...ehhez azért illik tudni, hogy én a turbóssal 9.1-et mentem Demo pedig a 820 kg-s Corsaval 160 pacival 9.00-t...(Mondjuk Demo szlick én meg utcai gumi...)

Jó kis gép, jó lenne nekem.. persze nem kiszedett ülésekkel :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.