Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ejjj de jó volt ez a mai este leszámítva a razziát :lol: Utánna hatalmas versenyt csaptunk lágymányosi ,hungária ,váci és a vácin becsatlakozott egy fehér kadett gsi turbó :shock: Bazi jól ment de ami tetszett,hogy nem tudott volna meglógni előlem. Igaz vagy 2 autót kaptam de nem ment el csúnyán. Calis Laci haveromat meg sikerült egy párszor elcsépázni :( --->végeredmény ---> lámpánál állva jobb oldali fékem füstölt cefet módon. :D Lehet megégett vagy mi :D :oops: Ha felkeltem szombaton(ma) lemegyek megnézem mi törpént a fékkel. Most hazajövet a házunk elött áll(t) egy bordó gsi16v. átlagos állapotnak örvendett első ránézésre :(

Nah jó.........menetem aludni....................

:sleepy1:

Link to comment
Megosztás:

Ejjj de jó volt ez a mai este leszámítva a razziát :D Utánna hatalmas versenyt csaptunk lágymányosi ,hungária ,váci és a vácin becsatlakozott egy fehér kadett gsi turbó :shock: Bazi jól ment de ami tetszett,hogy nem tudott volna meglógni előlem. Igaz vagy 2 autót kaptam de nem ment el csúnyán. Calis Laci haveromat meg sikerült egy párszor elcsépázni :lol: --->végeredmény ---> lámpánál állva jobb oldali fékem füstölt cefet módon. :D Lehet megégett vagy mi :D :oops: Ha felkeltem szombaton(ma) lemegyek megnézem mi törpént a fékkel. Most hazajövet a házunk elött áll(t) egy bordó gsi16v. átlagos állapotnak örvendett első ránézésre :D

Nah jó.........menetem aludni....................

:sleepy1:

gyengélkedik a vasad miiiiii?!?!?! :( :( teeeeee......

Link to comment
Megosztás:

Hát baz+ ennyi pénzér' ecsém....

Tegnap Istikénk jóvoltából megszereztük a 3. részét gsimnek így már elmond6om, hogy tényleg 3ból van összepakkolva :( :( :lol:

3.jpg

csináztam képet reggel a műhelyben az aljas ültetésemről...

lehet bele kell piszkálni a sárvédőkbe :D

DSCF1134.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.