Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A "másik" h-sz-p gyülekezőhelyen razzia volt... ha jól tom, és kint volt a tv is.. ha jól emlékszem az aktivban volt vmelyik nap egy műsor róla..

Én nem láttam, épp melóztam.. vki nem látta? nincs meg véletlen vhol?

Antival és SPX-szel 11re értünk oda kb. és 3 autó volt kint talán az egész parkolóban :? .

Link to comment
Megosztás:

Tom !

Eladták a Nagy Piros Gsi-t ?

El sajnos. :?

De Anti azzal vigasztal hogy majd lesz másik. Én ezt úgy értelmeztem hogyha kész a kocsija akkor 650ért odaja nekem. De erről még nem beszéltem Vele bővebben. :(

1ébiránt msot a Calikat is vizslatom, elég sok példány van jó árban. Mondjuk a Gsi lenne az igazi, de ott a normálisabbak 800 és 1 milka körül mehetnek el. Ez a kis piros jó vétel lett volna...

Link to comment
Megosztás:

El sajnos. :?

De Anti azzal vigasztal hogy majd lesz másik. Én ezt úgy értelmeztem hogyha kész a kocsija akkor 650ért odaja nekem. De erről még nem beszéltem Vele bővebben. :(

1ébiránt msot a Calikat is vizslatom, elég sok példány van jó árban. Mondjuk a Gsi lenne az igazi, de ott a normálisabbak 800 és 1 milka körül mehetnek el. Ez a kis piros jó vétel lett volna...

Sajnálom.

Majd tényleg lesz biztos másik ami megfelel, meglásd ! :wink: :(

Link to comment
Megosztás:

Húúúúú mennyi minden törpént itt míg nem voltam :roll:

Örülök,hogy volt egy látogatónk Peti 16V személyében remélem 1szer majd láthatjuk a vasát. Örülök,hogy Anti problémái is megoldódnak.(mégis csak le kell sikoltani a hengerfejet.....ugye ugye :( )

Nincs valakinek eladó egy sport légszűrője (lapszűrő) ?!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.