Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

:unsure: Kis információt, ha kiszivárogtatnál így előre, kilukad az oldalam! :wacko: :lol:

Egyenlőre nem köpök... :lol:

Majd ha már teljesen körvonalazódott a dolog...lett volna egy durva projekt is...de sajnos mivel úgy néz ki, hogy jövőre megint változnak a kategória kiírások, így abból sajna nem lesz semmi...

Így valami lájtosabbat prószálok összehozni...

Link to comment
Megosztás:

Ne mondd márn, hogy nem tudod mennyiért vetted :unsure:

Amikor nézegetted a kocsikat, akkor nem láttad, hogy eladó a csíkos ?

Nem tudom pontosan mert cseréltem, én 1 milláig nézegettem autókat,(de nem emlékszem rá, biztos félszemmel is láttam hogy az túl jó nekem :lol:) az enyémet a Fordot kitettem 8 kilóra aztán volt belőle 7 is, de közbe írtam 1-2 GSI-snek hogy csere nem-e érdekli, na meg rs2000 tulajoknak is, azt hiszem oda is kettőnek, és visszaírt a GSi-s tulaj vagyis nem is tulaj mert kereskedőnél volt már akkor, ő 667 000-re hirdette, mondta hogy talizzunk és meglátjuk, találkozás után nem egész egy órával írtuk a szerződést, ő pótolt még 55000-et, szóval ezért mondom nem tudom mennyibe is vettem pontosan :wacko:

Link to comment
Megosztás:

900-ért is volt fennt pedig...

Elkapkodtam sajna ezt a vételt, így utólag azt mondom, többet nem veszek sima gyári autót, meg olyat hogy ez egy normális családapáé volt, na épp ez a baj, mindenre volt pénz csak a kocsira nem, enyémen ez meg is látszik.... mire egyben lesz, ráfog menni 1 milla biztosan.. Clubtagtól jó venni, aki szeretgette és költött az autójára, persze ott sem mindenki ilyen, de a nagyobb része igen..

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.