Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Visszajön a csaj a nyaralásból,Redi felhívja utána már többet fogunk tudni....Már végigjártuk anno ezt a témát,itt pesten drágább lenne és a minőség se mindegy.Ugyan kicsit szétszort a hölgy,de a pólókkal eddig nem volt baj.

Nem semmi, nyaral mikor nekünk póló kell? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Hát én nem akarok senkit megsérteni de ennyi erővel a 16 szelepes 2 literes Calibra meg Vectra is lehetne GSI.

A GSI az a 3 ajtós sportváltozat volt hivatalosan.

Szóval Bazsnak nem volt Géesije. :unsure:

Biztos csak tévedésből került a gyárban rá Gsi felírat.

Szólahtnál nekik, hogy mekkorát hibáztak :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Hát én nem akarok senkit megsérteni de ennyi erővel a 16 szelepes 2 literes Calibra meg Vectra is lehetne GSI.

A GSI az a 3 ajtós sportváltozat volt hivatalosan.

Nekem is furcsa ez az egész, ha egyszer benne van a nevében hogy sport, akkor a caravan, a motorján kívül mitől az?! :unsure:

Kombi sport. :wacko: Mindegy milyen a bódé, a lényeg hogy menjen mint állat.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egyébként ha jól tudom, akkor hivatalosan Istváne Irmscher Caravan...

És nincs is rajta díszléc.

Piista aludj egyet. :unsure:

Maradjunk az Irmscher-nél.

István ne sértődj meg. Már beraktam az üléssineket a Rekord csomagtartójába,hogy itthon ne maradjanak. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

István ne sértődj meg. Már beraktam az üléssineket a Rekord csomagtartójába,hogy itthon ne maradjanak. :lol:

Nem sértödök meg...Nekem mindegy hogy hívjátok...mikor megvettem Bazs banki szerződésén gsi szerepelt,az eredetvizsgán is gsi volt a papíron,és a gyári díszlécen is gsi felírat volt,míg Bazs le nem szedte :unsure:

Köszi sínt :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is furcsa ez az egész, ha egyszer benne van a nevében hogy sport, akkor a caravan, a motorján kívül mitől az?! :wacko:

Kombi sport. :lol: Mindegy milyen a bódé, a lényeg hogy menjen mint állat.. :lol:

Akkor ezek szerint az RS modellek az auditól mind vicc kategória mert kombi???????????????

Amúgy gsi első futómű,gyári irmsher hátsó rugó....Benne van az összes gsi felszereltsék,a külsőt leszámítva :) .És ugyan abban a gyárban készült mint a többi gsi :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Eljött a várva várt nagy nap... természetesen nem tudtam a héten olaj nyomást méretni mert nem volt fej a mérőhöz...

De tegnap meghajtottam picit a gépet és ma már nem alszik el az olajlámpa egyántalán... a tőkék meg csak kitartóan csattognak....

Így nem megyek vele sehova a ház elől sem... valakinek van kéznél bontott olajpumpája? vagy egyéb ötelete? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Akkor ezek szerint az RS modellek az auditól mind vicc kategória mert kombi???????????????

Amúgy gsi első futómű,gyári irmsher hátsó rugó....Benne van az összes gsi felszereltsék,a külsőt leszámítva :lol: .És ugyan abban a gyárban készült mint a többi gsi :unsure:

Ennyi..... :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Eljött a várva várt nagy nap... természetesen nem tudtam a héten olaj nyomást méretni mert nem volt fej a mérőhöz...

De tegnap meghajtottam picit a gépet és ma már nem alszik el az olajlámpa egyántalán... a tőkék meg csak kitartóan csattognak....

Így nem megyek vele sehova a ház elől sem... valakinek van kéznél bontott olajpumpája? vagy egyéb ötelete? :unsure:

Pedig holnap akartalak megkeresni az olajnyomás mérés ügyben....Tuti jó az olajgombád? Nekem van egy bedobhatjuk 10 perc alatt... :wacko:

MSN?

Link to comment
Megosztás:

Eljött a várva várt nagy nap... természetesen nem tudtam a héten olaj nyomást méretni mert nem volt fej a mérőhöz...

De tegnap meghajtottam picit a gépet és ma már nem alszik el az olajlámpa egyántalán... a tőkék meg csak kitartóan csattognak....

Így nem megyek vele sehova a ház elől sem... valakinek van kéznél bontott olajpumpája? vagy egyéb ötelete? :unsure:

Hello!

Én most cseréltem az autómban (X18XE) olajpumpát (az én problémámat megoldotta, ami hasonló volt a tiédhez-hidrotőkék csörögtek, olajnyomás indításkor nem akart összejönni), azt nem tudom,hogy a C20XE-vel megegyezik, de ha jó oda tudom adni, bár ennek a bele sem igazi. Apropó, van köztetek olyan aki már újított fel olajpumpát (mit érdemes/lehet benne kicserélni).

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.