Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Megtaláltam az általam készített videókat, kaszkadőrrel próbáltuk a speert a 2/a-n :lol:, csak gyenge mantába :lol:, de azért látszik a lényeg..

Speer-01

Speer-02

Csak nem HP fényképező? :wacko:

Amúgy mókás..és hogy fütyűl valami..

Nekem is csinálja omi.

Szar útviszonyoknál ha berugózik a futómű, akkor szinte mindig. Utálom is erősen.

Nekem sajna nem kell szar út hozzá.. tök síma úton is képes előadni.. bár szar úton mintha tényleg csinálná..

De valami oka tuti van, mert csak x ideje csinálja.. :S

Lehet tényleg a gátló-rugókkal függ össze :S jó lenne tudni, mert engem is idegesít, no meg nem túl biztonságos.. 1-2-3 méterrel is megnőhet a féktáv :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Hidd el Bazs...érdemes volt...majd mutathatot a gyerekednek, hogy olvasd csak apád milyen kemény volt fiatalkorában...

:unsure: :wacko: :lol:

ez nem keménység kérdése

tudod, hogy ha olyanom van, mindenen felhúzom magam

pl. olvasgattam egy ideig csabánk hirdetéseit ebben a topikban, de az kapcsolta le az áramot, hogy mennyi helyesírási hibával ír :lol:

Link to comment
Megosztás:

pl. olvasgattam egy ideig csabánk hirdetéseit ebben a topikban, de az kapcsolta le az áramot, hogy mennyi helyesírási hibával ír :unsure:

Először is akkor kezdjük azzal hogy minden mondatot nagybetűvel kezdünk, a Csaba az még mindig nagy C, (legalább azt a hozzászólást írd le helyesen, amiben épp mást fikázol) de szerintem ne akard hogy visszaolvasgassam a hozzászólásaidat (bár ezzel az lenne a bajom, hogy a 20-30 karakteres hozzászólásaid, és akkor nem mondtam sokat) a torkonszarom szövegek közt, nem igazán lehet sok helyesírási hiba, és már megint te vagy az észosztó, csak néhány hír amit én írtam a sok 100-bol.

Symantec - gyermekek túljárnak a szülők eszén

Rootkit jelent meg a legfertőzőbb kémprogramok között

Vírusirtók tesztje üzleti környezetben

Itt mikor gyorsan ír az ember nem foglalkozik szinte semmivel, de ezen túl figyelni fogok jobban.

Többet nem linkelek, tök fölösleges, iszonyatosan kezd elegem lenni belőled, szépen megkérlek koccanj le rólam míg nem lesz baj... és annak is örülnék, ha teljesen figyelmen kívül hagynád a hozzászólásaimat, én is ezt teszem majd a tiéddel..

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.