Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Jah.. azért beírok egyet.. hátha valaki már összefutott ilyen hibával..

ABS:

fékezek szépen nem erősen relative még nagy sebességgel, de lassúnál is.. közelében se vagyok a csúszásnak, erre elkezd müködni az ABS..(némelyik gyorsulásos videón hallani is lehet.. )

Tovább nyomom,vagy pillanatra felengedem majd újra, akkor rendbejön többnyire.. Már nem is tom pontosan,hogy csinálom, majd megfigyelem.. már megszoktam és tudatalatt megy..

Ez mitől lehet? szar gátló-rugó miatt, és a kocsi bólíntása-fékerőszabályzó körön generálódhat valami problema?

Esetleg levegős vagy szar olaj?

jeladó?

szal jöhet bármi ötlet, esetleg tapasztalat..

Jah és nem állandóan.. hol csinálja hol nem...

Link to comment
Megosztás:

látszik, hogy még nem ismersz :unsure:

Szerintem ez a hozzászólás mindent elárult

van hirdetős topik, szerintem told oda a szarjaidat, mert nem ide való

Azt hittem egy chat topic attól chat hogy bármiről lehet beszélgetni... Nem fér bele egy speer és hasonló? A trágár szöveg igen? Te sem ismersz engem és jobb ha nem is mutatkozunk be egymásnak, nagyon összekeverhettél valami szar######uval......

Link to comment
Megosztás:

este nem megyek.... lassan jön az álommanó... ;)

Hát pedig végre jó volt megint a móka...nem csak egyhelybenállós beszélgetős...volt némi raccsingnak nevezhető móka itt ott...de az este fénypontja, hogy Piiista a Hungárián elhagyta a kipuffogóját...Coupe meg majdnem átrongyolt rajta...bár valaki át is ment...mert elég lapi lett... :unsure:

már Bazs sem a régi...hova lett az antiszociális világnézet ? ;) emberek közé akar menni :lol:

Csak biztos riogatni akarja a népet...igazán jó terrorista válna Bazsból... :lol: ...semmi együttérzés, semmi érzelem...csak a puszta gyilok... :)

.. csak nem rég tudtam leülni a hátsómra..

Erről azért ugye nem baj, ha nem tudjuk a részleteket ugye??? :wacko:

:o :D

Link to comment
Megosztás:

Lehet maradok szombat éjjelre de nem biztos, sajnos dolgozik a feleségem szombat vasárnap :S és nem igazán bír ki egy éjszakát sem nélkülem :lol: :lol:

Vagy ezt csak te hiszed így...nem nélküled nem bír ki...csak egyedül nem... :unsure: :wacko: ...Találd már fel magad...a buli az buli... :)

Link to comment
Megosztás:

Vagy ezt csak te hiszed így...nem nélküled nem bír ki...csak egyedül nem... :unsure: :wacko: ...Találd már fel magad...a buli az buli... :o

:lol: Nem úgy van az, megver és akkor nézhetek,, ha jön velem kaszkadőr, és azt is elengedi a felesége :) hogy ott maradjunk szombat éjjelre akkor aztán lesz nemulass, nagyon durva amit mi ketten tudunk alkotni...alig bírta kivárni hogy Opelos legyek :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja a tegnapi hajógyári, mondom megyek egyet, mire beálltam a sorba elment a Sunny GTI-s srác valahová, ott állva a sorban oda jött egy fehér Suzukis azt mondja megyünk, mondom mehetünk… nekem 4 évszakos 185-ös gumik vannak, 1500-ról indultam, és padló, ami nagy kár volt mert egybe végig égett a gumi, és kettőbe is még vagy 10 méteren keresztül, a suzuki már 2-3 autóval előrébb járt, na mondom gooo tettem a 3.-at de legalább már 40Km/h különbséggel mentem el mellette, nagyon csúnyán de nem is ez a szám mert még is csak 2 literes az meg 1.3 vagy mennyi. Visszamegyünk azt mondja a srác nagyon gyenge a géped :wacko: Mondom neki gyere ki az M3-ra és menjünk le Polgárig meg vissza! :unsure: Nézett egy nagyot és elment..

Hajógyári meg 200 méter. azon a fos uton, nem megyek többet csak ha benne lesz a speer meg jó gumik..

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.