Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ezt pont a legjobb helyen mondod.... :unsure: ismerjük a srácot,gondolom a 210LE-t Te se gondolod komolyan??????????? :wacko: Ja és ha jól emlékszem akkor ez a difi szakadt szét neki tavasszal?

182 lóerőt mértek keréken, az kis számolással 210 körül van.. akik csinálták azokat ismerem vagyis a Károlyt, nem tartom hazudós embernek... egy olyan difi szakadt szét amit összekevertünk, azt egy tesztótóba (mantába) szántuk és össze lett cserélve.. a lóerőt meg vagy hiszi az ember vagy nem, mindenesetre szívó motoros géptől az a gsi még nem kapott ki, több ember mondta hogy nem kicsit alázza a szemétégetőnél a subaru gt-t pedig az 218 ló.. de nem védeni vagy pártolni akarom én :lol: egyszerűen csak van egy jó technikánk ami mostanra kiforrotta magát és ezt szeretnénk csinálni, vagyis foglalkozni ezzel is, és az a speer difi, modnjuk nekem mind1 csak autószerelés legyen..:lol:

Link to comment
Megosztás:

most mér bántjátok szegény srácot? valamiből meg kell élnie... :D

a múltkor nem nagyon jött össze a pager, most van helyette sperr

fikáztok itt, ahelyett, hogy vásárolnátok :unsure: :wacko: :lol: :lol:

Hát ez szerintem sértő.. én nem abből élek és nem a pager-es risztóból, ezek mind mind ismerősöké, akiknek próbálok segíteni, nem jött össze a pageres riasztó? :) miből gondolod? még is elment 112db :o

Nem tudom és látok be a dolgok mögé... ennyire rosszat tettem azzal hogy ajánlottam egy jó riasztót olcsón? vagy egy speer difit? ha így van akkor sorry

Link to comment
Megosztás:

Hát ez szerintem sértő.. én nem abből élek és nem a pager-es risztóból, ezek mind mind ismerősöké, akiknek próbálok segíteni, nem jött össze a pageres riasztó? :unsure: miből gondolod? még is elment 112db :wacko:

Nem tudom és látok be a dolgok mögé... ennyire rosszat tettem azzal hogy ajánlottam egy jó riasztót olcsón? vagy egy speer difit? ha így van akkor sorry

látszik, hogy még nem ismersz :lol:

torkonszarom, ha sértő, én akkor is így gondolom

van hirdetős topik, szerintem told oda a szarjaidat, mert nem ide való

Link to comment
Megosztás:

182 lóerőt mértek keréken, az kis számolással 210 körül van.. akik csinálták azokat ismerem vagyis a Károlyt, nem tartom hazudós embernek... egy olyan difi szakadt szét amit összekevertünk, azt egy tesztótóba (mantába) szántuk és össze lett cserélve.. a lóerőt meg vagy hiszi az ember vagy nem, mindenesetre szívó motoros géptől az a gsi még nem kapott ki, több ember mondta hogy nem kicsit alázza a szemétégetőnél a subaru gt-t pedig az 218 ló.. de nem védeni vagy pártolni akarom én :unsure: egyszerűen csak van egy jó technikánk ami mostanra kiforrotta magát és ezt szeretnénk csinálni, vagyis foglalkozni ezzel is, és az a speer difi, modnjuk nekem mind1 csak autószerelés legyen..:wacko:

Én sem hinném, hogy a 200 paci felett lenne a Sanyi GSi-je, de az sperr elvileg a cucc, rendes sperr. Ami szétszakadt, az nem lett felületkezelve, vissza is lett küldve németbe az összes, ha minden igaz.

Link to comment
Megosztás:

Bazsnak egyenes arányban nő az agresszivitása a pocakjával.

ez teljesen igaz :wacko:

Vagy a fiatos citrojenes levegő van rá rossz hatással.

a fiatos nincs, de a citrojenes az tuti :unsure:

Ákos! Gyere velünk moziba most! Elmegyek érted, még vezetned sem kell :lol:

Link to comment
Megosztás:

éééésssss iggeenn!!!!

a 27. tulaj ujra árulja :lol:

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1024

Hihihi.. valahogy pont ez volt a tippem, mielött megnyilt az ablak.. :lol:

Nem semmi.. mi lehet ezzel a kocsival? :unsure: De legalább tom, hogy az enyém is kb. ennyit érhet.

Ákos: Lenne majd egy kis probláma.. lejár hóelején asszem 7.-én a müszakim-zöldkártyám.. meg egy más egyébb kínom-bajom.. irok PÜ-t a részletekkel...(még talán időben néztem rá a papírra)

elejét kivéve jah... az nekem valahogy nem annyira gyere be...

ma asszem kivételesen becsatlakoznék én is ha nem baj.....

Nah ha ezt tudom..meg tudtuk volna beszélni személyesen is.. csak nem rég tudtam leülni a hátsómra.. reggel meg meló.. nah majd... :)

LoL. végére értem.. mégse.. :o

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.