Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ne is monddddd... lehet, ma is menni kell romániába... és valahogy nincs kedvem 20xx km-eket autózni...

hihi... Megúsztam, jövő hét :wacko:

hé vazze. ha esetleg a közelben jársz ilyen alkalmakkor, telefonon elérhetőek vagyunk. Persze ha van időd. :o

Sajnos újabban az M5ön szoktunk menni... Bár nekem mindig jobban bejött a "Debrecen felé" kerülőút...

Csak a gáz az, hogy odafelé sietünk, mert még sok van előttünk, hazafelé szintén sietünk, mert már sok van mögöttünk, és haza akarunk érni...

Ha előbb nem, majd Blitzen összefutunk :lol: (De idén a Vodkát nem fogadjuk el a Lalitól!)

ilyen olcsók felétek a lányok? :lol: :)

Szőkét-vöröset-barnát parancsol az úr? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Sajnos újabban az M5ön szoktunk menni... Bár nekem mindig jobban bejött a "Debrecen felé" kerülőút...

Csak a gáz az, hogy odafelé sietünk, mert még sok van előttünk, hazafelé szintén sietünk, mert már sok van mögöttünk, és haza akarunk érni...

Ha előbb nem, majd Blitzen összefutunk :lol: (De idén a Vodkát nem fogadjuk el a Lalitól!)

Kár!

A Vodkát... :unsure: elég ütős volt. Pláne a "húzásom"! :wacko:

Amúgyis, idén nem iszom együtt senkivel sem! (mindenki a maga üvegét-poharát fogja majd üríteni!) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.