Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tom!

Behekkeltétek már a motyókat? Turbónyomás hogy áll? Azért remélem nem hagytátok úgy...legalább egy próba erejéig... B)

Majd szerdán. Legalább addig is van összkerék. :)

A nyomás 1.1en lesz, kicsi overboosttal.:) Lali szerint így a tuti.

Télre azért szeretném visszavenni majd mert oda felesleges a 280 paci, de most meg összel (ha kicsit hűvösebb lesz (és főleg bírja)), akkor szerintem így marad.

Link to comment
Megosztás:

Olcsó xenon:

http://globalshop.boltmotor.hu/xenon-hid-kit-c5/

A szállítási feltételeket olvasva, elég zúzós szállítási határidőket mondanak.

Vásárolt már innen valaki?

Hát nem is olyan vészes az árhoz képest. 25ért még nem nagyon láttam bixenont. Ha esetleg rendelnél, akkor szólj légysz előtte, lehet hogy társulnék én is, csökkentve ezzel a postaköltséget, ha szabad.

Link to comment
Megosztás:

Hát nem is olyan vészes az árhoz képest. 25ért még nem nagyon láttam bixenont. Ha esetleg rendelnél, akkor szólj légysz előtte, lehet hogy társulnék én is, csökkentve ezzel a postaköltséget, ha szabad.

Gondolkodom hogy majd ha kész az omi, veszek bele ilyet. Csak egyelőre nem túl bíztató a dolog,

nem látom biztosítva, hogy megkapom a cuccot, mert ugye előre kell fizetni...

Link to comment
Megosztás:

Hali tud valaki számomra plazma számlapot? 260as óra 7000ig fordulat, üzemanyagnál 1/1 és 1/2 legyen, mivel astra 50es tankjához nincs 260as óra. Ja és ne olyan horror áron mint egyes oldalakon olvasható. 24-30-40ezer :) ha más nincs rendelek ebayről, csak gondoltam megkérdem tud e itthon valaki. Ebayen 39.95-69.95-ig vannak az árak.

Link to comment
Megosztás:

Laci4!

élsz még? kipuffal mi legyen?

Halli!

Bocsi,csak épp balcsin voltunk egy hétig, és NET nuku vóóót.. mondjuk amúgy se nagyon azzal lettem volna elfoglalva :)

Szóval néztem a képet. Elég furi.. nekem nagyon nem ilyen a gyári dobom... :S

Szóval ha nem haragszol, (irtam is anno hogy akkor kell ha olyan mint amit linkeltem) de igy egyenlőre hanyagolnám..

Szeretnék olyat rá amilyen van.. bár sztem igen kicsi rá az esély...

nem is a shell kúton szoktak 100an lenni.Az OMW kúton kb 2 éve móka péntekenként.Csak most,ár kevesebben vannak mert párszor lezárták a Váci útat meg a benzinkútat.Akit lehetett megbüntettek.Még cikk és videó is volt róla a neten :omg:

Így igaz.. egyszer mi is pont belefutottunk,pont egy kis suhanás után .. szerencsém volt, hogy az én GSi-met senki nem nézi Gsi-nek.. és szép óvatosan ki tudtunk jönni a blokádból..

Aha, ezt nem tudtam valószínű hogy akkor mindig a hajógyárin voltam, mikor ezek a dolgok mentek, vagyis történtek!! Hát majd lesz valami, az a baj hogy a lurdynál semmi látni való nincs, itt a Vácin meg ami megy…. Nem semmi, mikor megindul fel a nyugatiig 7-8 autó, én már csak tudom, itt lakom 4 éve :)

Csak nem ERRE gondolsz? Nem is tom milyen lehet :o (egyébként pont ezután volt a fennt emlitett razia.. a leggázosabb, hogy a jardoknak volt egy sima sötétitett swiftjük is.. ki tudja.. nem volt e köztünk..

nah olvasgatok tovább.. rengeteget irtatok, és még csak itt tartok..

egyébként nem járt valaki péntek-szombat környékén balatonfüred környékén motorral? valaki rámdudált meg integetett. de nem tom ki lehetett.. bukósisakban nem sok esély volt, hogy felismerjem.. B)

Link to comment
Megosztás:

Nagyon durva dolgok, de mondjuk ez nem egészen a mi kategóriánk.

Tehát attól nem félek, hogy a 402m-en 300 km/h fölött elvesztem az uralmat a kocsi felett! :)

Persze. Még csak hasonlóról sem hallottam utcai körülmények között. Inkább érdekes.

Link to comment
Megosztás:

Hali tud valaki számomra plazma számlapot? 260as óra 7000ig fordulat, üzemanyagnál 1/1 és 1/2 legyen, mivel astra 50es tankjához nincs 260as óra. Ja és ne olyan horror áron mint egyes oldalakon olvasható. 24-30-40ezer :) ha más nincs rendelek ebayről, csak gondoltam megkérdem tud e itthon valaki. Ebayen 39.95-69.95-ig vannak az árak.

Elvileg egy Calibrás srác a Roland csinál ilyet itthon és asszem nem is olyan horror áron. Ráadásul ha jól tudom, csinál egyedit is.

Számlapok

Link to comment
Megosztás:

Olcsó xenon:

http://globalshop.boltmotor.hu/xenon-hid-kit-c5/

A szállítási feltételeket olvasva, elég zúzós szállítási határidőket mondanak.

Vásárolt már innen valaki?

Szerintem túl sokan nem vásárolhattak még tőlük, ugyanis a honlapon emlegetett kft-t 2007.04.18-án jegyezte be a cégbíróság B)

Kis családi kft, szombathelyi székhellyel.

Mondjuk a főprofil ingatlanforgalmazás...Ettől persze az áraik igen jók szerintem is...

Csak nemtudom egy havi idegeskedést megér-e a dolog, hogy lesz-e xenon vagy nem...

Azért én a cég helyében, ha ilyen áron tudnék xenont szerválni, akkor inkább berendelnék pár darabot, úgyis elkapkodják, ha pár helyen feldobják a reklámot, nem csak a saját honlapjukon :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem túl sokan nem vásárolhattak még tőlük, ugyanis a honlapon emlegetett kft-t 2007.04.18-án jegyezte be a cégbíróság :)

Kis családi kft, szombathelyi székhellyel.

Mondjuk a főprofil ingatlanforgalmazás...Ettől persze az áraik igen jók szerintem is...

Csak nemtudom egy havi idegeskedést megér-e a dolog, hogy lesz-e xenon vagy nem...

Azért én a cég helyében, ha ilyen áron tudnék xenont szerválni, akkor inkább berendelnék pár darabot, úgyis elkapkodják, ha pár helyen feldobják a reklámot, nem csak a saját honlapjukon B)

Lehet, hogyhogyha vagyok páran, akkor érdemes lenne valami személyes átvételt/fizetést kialkudni. Ha meg nem mennek bele, akkor meg lehet hogy jobb is úgy. :)

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogyhogyha vagyok páran, akkor érdemes lenne valami személyes átvételt/fizetést kialkudni. Ha meg nem mennek bele, akkor meg lehet hogy jobb is úgy. :)

Nem az átvétellel van a gond, hanem hogy előre kell utalni.

Abban meg van tapasztalatom, hogyha nem kapunk a pénzért semmit, az nem érdekel

senkit a magyar hatóságoknál...

Szal lehet maradok mahd a 23ezres verziónál, amit bótban lehet kézbe kapni azonnal. B)

Csak gondoltam megkérdem, hátha volt már valakinek tapasztalata a céggel.

Link to comment
Megosztás:

Nem az átvétellel van a gond, hanem hogy előre kell utalni.

Abban meg van tapasztalatom, hogyha nem kapunk a pénzért semmit, az nem érdekel

senkit a magyar hatóságoknál...

Szal lehet maradok mahd a 23ezres verziónál, amit bótban lehet kézbe kapni azonnal. B)

Csak gondoltam megkérdem, hátha volt már valakinek tapasztalata a céggel.

Azért írtam, hogy alkudjunk ki náluk személyes fizetést és átvételt. :)

Link to comment
Megosztás:

Nem gond, Albert azt mondta visszaveszi ha nem kell úgyhogy semmi probléma csak megautóztattam :)

De amúgy bele van ütve a GM felirat/szám úgyhogy gyárinak kell lennie...

...

Halli!

Bocsi,csak épp balcsin voltunk egy hétig, és NET nuku vóóót.. mondjuk amúgy se nagyon azzal lettem volna elfoglalva B)

....van.. bár sztem igen kicsi rá az esély...

Így igaz.. egyszer mi is pont .... nem nézi Gsi-nek.. és szép óvatosan ki tudtunk jönni a blokádból...

.....

Link to comment
Megosztás:

A telefonszámuk egy faxnál köt ki...

Hát ez nem túl biztató. De lehet csak azért, mert senki nincs épp az irodában.

Na de napközben ez egy kicsit fura...

A cégtár adatai szerint Vass Gábor az ügyvezetője a cégnek. Szombathelyen a telefonkönyvben egy Vass Gábort találtam kapásból két telefonszámmal is, de más a címe, mint a cégtárban :)

Vass Gábor (94)337722 vagy pedig (94)320733

Link to comment
Megosztás:

A cégtár adatai szerint Vass Gábor az ügyvezetője a cégnek. Szombathelyen a telefonkönyvben egy Vass Gábort találtam kapásból két telefonszámmal is, de más a címe, mint a cégtárban :)

Vass Gábor (94)337722 vagy pedig (94)320733

Látom lelkes adathalász vagy B)

Egyelőre asszem én hagyom ezt a dolgot, nincs fölös 16e forintom csalókat ajándékozni. :)

Link to comment
Megosztás:

Megvettem Subi felnijét,de már nagyon megbántam.....Az osztokör modosítót úgy néz ki nem tudják megcsinálni,mert idézem: "Nem egyszerű a dolog ,bonyolultabb mint gondoltam. 4x100-ról 5x112-re. Az a gáz hogy akárhogy számítjuk , az egyik 5-ös csavar mindíg útban van a 4-es "lyukának".Megoldás lenne a nagy fék,de az meg elég kölcséges....Kicsit kezd tele lenni az egésszel a f....

Link to comment
Megosztás:

Megvettem Subi felnijét,de már nagyon megbántam.....Az osztokör modosítót úgy néz ki nem tudják megcsinálni,mert idézem: "Nem egyszerű a dolog ,bonyolultabb mint gondoltam. 4x100-ról 5x112-re. Az a gáz hogy akárhogy számítjuk , az egyik 5-ös csavar mindíg útban van a 4-es "lyukának".Megoldás lenne a nagy fék,de az meg elég kölcséges....Kicsit kezd tele lenni az egésszel a f....

Milyen felni?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.