Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Sziasztok! Oltári nagy problémám van a 92-es 16V C20XE GSi-mel!! Menetközben az autó motorfékez és leáll! Utána nem lehet beindítani és csak pá perc után indul be. Az autót csak szinte 2000 alatt lehet használni, mert ha kicsit oda lépek neki egyböl le áll, mintha nem kapna benzint, néha kicsit rángatja az autót. Valaki pls sűrgősen mondjon rá valamit! Benzin szűrő pár napja lett kicserélve!!

Bocsi ha több helyre is beírtam, de minél elöbb kell nekem segítség!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Oltári nagy problémám van a 92-es 16V C20XE GSi-mel!! Menetközben az autó motorfékez és leáll! Utána nem lehet beindítani és csak pá perc után indul be. Az autót csak szinte 2000 alatt lehet használni, mert ha kicsit oda lépek neki egyböl le áll, mintha nem kapna benzint, néha kicsit rángatja az autót. Valaki pls sűrgősen mondjon rá valamit! Benzin szűrő pár napja lett kicserélve!!

Bocsi ha több helyre is beírtam, de minél elöbb kell nekem segítség!

Hát reménykedj, hogy nem a légtömegmérőd adta meg magát. Sajnos ez lenne a legköltségesebb verzió...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Oltári nagy problémám van a 92-es 16V C20XE GSi-mel!! Menetközben az autó motorfékez és leáll! Utána nem lehet beindítani és csak pá perc után indul be. Az autót csak szinte 2000 alatt lehet használni, mert ha kicsit oda lépek neki egyböl le áll, mintha nem kapna benzint, néha kicsit rángatja az autót. Valaki pls sűrgősen mondjon rá valamit! Benzin szűrő pár napja lett kicserélve!!

Bocsi ha több helyre is beírtam, de minél elöbb kell nekem segítség!

Amúgy hibakód van?Sárga lámpa, ilyenek.........

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Oltári nagy problémám van a 92-es 16V C20XE GSi-mel!! Menetközben az autó motorfékez és leáll! Utána nem lehet beindítani és csak pá perc után indul be. Az autót csak szinte 2000 alatt lehet használni, mert ha kicsit oda lépek neki egyböl le áll, mintha nem kapna benzint, néha kicsit rángatja az autót. Valaki pls sűrgősen mondjon rá valamit! Benzin szűrő pár napja lett kicserélve!!

Bocsi ha több helyre is beírtam, de minél elöbb kell nekem segítség!

Van rajta katalizátor? Ha igen, lehet el van dugulva. Hasonló problémával már találkoztam. Alapjáraton szépen ment a motor, amint a gázra léptümk leált. Véletlenül lebontott kipuffal indítottuk be, és ment rendesen. Ekkor előkerült a komresször és az 6 bár nyomással sem tudott átfújni a randszeren.

Link to comment
Megosztás:

30.jpg

Az ótópályán meg egy ilyennel "versenyeztünk" vagy 100 km-en keresztül...aztán odalépett és szőrén szálán eltűnt...Nagyon szép volt, és a hangja sem volt kutya...

31.jpg

Ja a fogyihoz hozzátartozik, hogy hazafelé 8.5 óra alatt értünk haza...odafél ugyan az az út 17 óra volt...volt két nem kis baleset az egyik egy 6 km-es alagút közepén...pár órán át, csak 1-es és döcög...nem volt kellemes...

Link to comment
Megosztás:

Hát fiuk nagyon fogtok szidni! Az autó 4 éve van nálam és le se szartam! Most meg jönnek a problémák. 4 éve az alapjáratom olyan h állandóan tartanom kell mert leáll a kocsi. Versenyszerűen fékezek bal lábbal. Elején zsír a kocsi, de amikor be melegszik akkor nincs alapjárat max. 200 dacog és leáll.

Páran mondták a légtömegmérőt. Nem ír hibakódot! 2 gépre is rádugták és nem ír ki semmit! Ezért kérdem a segítségeteket mert szeretném rendberakni a kocsit! Ja meg olyat is szokott néha csinálni amikor hirtelen nekilépek egy kicsit megugrik és csak aztán kezd el menni?!?!

Ha esetleg légtömegmérő akkor tud esetleg valaki bontott viszonylag normálisat szerezni?

várom a válaszokat...

Link to comment
Megosztás:

Hát fiuk nagyon fogtok szidni! Az autó 4 éve van nálam és le se szartam! Most meg jönnek a problémák. 4 éve az alapjáratom olyan h állandóan tartanom kell mert leáll a kocsi. Versenyszerűen fékezek bal lábbal. Elején zsír a kocsi, de amikor be melegszik akkor nincs alapjárat max. 200 dacog és leáll.

Páran mondták a légtömegmérőt. Nem ír hibakódot! 2 gépre is rádugták és nem ír ki semmit! Ezért kérdem a segítségeteket mert szeretném rendberakni a kocsit! Ja meg olyat is szokott néha csinálni amikor hirtelen nekilépek egy kicsit megugrik és csak aztán kezd el menni?!?!

Ha esetleg légtömegmérő akkor tud esetleg valaki bontott viszonylag normálisat szerezni?

várom a válaszokat...

Hú, hát itt alaposan át kellene nézni a gépet. Ha nincs alapjárat, de nem dob kódot, akkor még akár a pillagószelep potija is lehet. De az is lehet, hogy már 4 éve azért szívsz az alapjárattal, mert csupán 1 mm-t kellene állítani a potin! :)

Link to comment
Megosztás:

hát ezek közül szerintem mindegyiken át kéne esni csak gondolom mélyen a pénztárcámba kéne esni! :) Valaki bevállalja az autóm átvizsgálását, mert szégyenlem de én nem értek hozzá...

Hát ha budapesti vagy, akkor nem hiszem, hogy ezért leautóznál hozzám 150km-re. B)

Link to comment
Megosztás:

Hazaértünk...

2200 km, 5.5-es fogyi...végig klímával...

Elöljáróban:

http://www.carstyling.hu/pic/usercar/car_1854.jpg

welcome back. Figya beszéltem a német sráccal, azt mondta hogy hétfőn mindenképpen fel kell adni, kér egy képet az átutalásról, meg az óráról úgy hogy minden ottvan. Parázik kicsit a gyerek, de mondjuk igaza van. Átküldöd akkor majd nekem a képeket az óráról meg az utalásról egy másolatot emilre? THX.

Link to comment
Megosztás:

Akkor most egy kicsit több képpel...milyen is volt a nyaralás...

Éjfélkor indultunk, 17 óra alatt oda is értünk...nem foglaltunk szállást, ez önmagában nem is lett volna gond, ha találtunk volna...

hát jó sokáig kellett keresgélni, de a végén egy elég szupi szállodában találtunk helyet...bár csak 3 napra...

Út közben történt egy baleset, ezért a napfelkeltét az autópályán néztük meg...

31927051.jpg

Mivel sajnos az időjárással nem volt túl nagy szerencsénk, így sokat kirándultunk, sétáltunk, romantikáztunk... :)

31927053.jpg

Igen, Gabi...volt sörözés is...mindenhol megkostóltam, a jó horvát söröt...

31927173.jpg

....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.