Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Milyen motoros Vekihez vettétek ezt ?

Nem én vettem, azt hiszem 1.6

Mielőtt bármi is történne, egyik kedves jó barátom (kaszkadőr)-é a féktárcsa, ma voltam kint hozzá, és meséltem neki hogy most vettem féktárcsát és betéteket előre, erre mondja hogy miért nem szóltam neki, mert neki van két új, néhány hónapja vették meg egy Vectrára és nem lett jó hozzá, így elrakta, hogy hátha kell majd valakinek, mivel nem netezik ezért én tettem fel eladásra. Egyébként ugyan ezt a tárcsákat vettem meg 2 napja a csergőben, ott az össze kollega ajánlotta hogy nagyon jó a Német utángyártot, mindenki ezt viszi a gyári legalább 10 000-el drágább és semmivel nem jobb, én kedvezménnyel vettem 15000Ft-ért, tehát 12000ft az nagyon jó ár, persze lehet venni olyan márkát amivel dicsekedhetünk csak az 30-40 ezer minimum....

Link to comment
Megosztás:

Disznójó, a kipuffnak még idő kell, míg kisit rakódik, utána konszolidáltabb hangja lesz! :o

Amúgy megagrat!!!!! B)

Ezeknek a kipufogó rendszereknek nem lesz kisebb hangja,sőt ennél csak hangosabb lesz. :D

csokinak tényleg jól néz ki a motortere,és egy az egyben olyan hangja van mint a subarunak :) :omg:

Megigérte hogy csütörtökön kijön vele lurdyhoz,és ezzel jön le a Blitz-re is :)

Link to comment
Megosztás:

zsír a v6 de najon ám, grat............

Engem ma lenderbácsi lebeszélt a hatalmas kipuffró(amit vittem)l, megműtötte a régit, idegilenesen jó lesz aztán majd lesz késöbb alatta új ami talán passzol is a rendszerhez(monjuk ő egy hátsó dobra 30-35-öt mondott nem 25-öt.......)

jah lett hátsó lökösöm is(fényezve), meg be lett tyúkhálózva az eleje a kocsinak.....

Link to comment
Megosztás:

Biztos, hogy ez gyujtás gond?

nem biztos de ki kell lőni ezt is. Subi azt mondja benzinpumpát nem kell cserélni az megegyezik. Ha nem a gyújtás akkor továbbkeressük de legalább tudjuk hogy az már nem lehet. Amúgy nagyon menne a gép az érezhető már egész kicsi gázadásra húz, csakhát így még nem az igazi. De jó lesz ez :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.