Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Lehet hogy igaz a 9 év,de az biztos hogy nem itthon volt.

Bazsnak ideje nem volt széthajtani :) B) :)

meg bazs nem is széthajtós... :omg: :o :D

amúgy ezt a feketét meg kell nézni élőben, mert emlékeim szerint a feketén, amit a sárga előtt néztünk anno, ugyanilyen szép matrinka volt hátul, nem volt fejtámlás, elől ki volt ülve (itt ugye arról nincs kép), motor s

intén le volt mosva és az nagyon le volt lakva

de aztán simán lehet, hogy tévedek ;)

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!!

Tudom hogy ez itt nem egy adok-veszek forum de hátha érdekel valakit bontott c20xe moci alkatrészek és 1.7 veci alkarészei.

Ha esetlegleg valakinek felkeltette az érdeklődését akkor erre a mail cimre tud nekem irni:kennny15@freemail.hu 70/3660078

Azt mondd meg nekem, hogy az eladó alkatrészek-be miért nem írod be ezeket a cuccokat ?

Van Vectra és motor / motoralkatrész téma is :)

Link to comment
Megosztás:

1119-3398.jpg

1119-3399.jpg

1119-3400.jpg

Az első képen lévő cadi épp akkor volt ott mikor én... NYOLCEGÉSZKÉTTIIZED Literes motorja van... :)

A kipuffom hangja nagyon tetszik, szépen duruzsol...

Az ára horror volt a végek miatt... bár előre mondták hogy nem lesz olcsó de akkor is most már húzom a szám...

És igazán még nem is tetszik a vég... nem is tudom miért... nem csúnya csak .... lehet még hozzá kell szoknom...

Link to comment
Megosztás:

Nem a shell kutat mondom, hanem lentebb az OMW-t én még nem láttam ott raziát..

nem is a shell kúton szoktak 100an lenni.Az OMW kúton kb 2 éve móka péntekenként.Csak most,ár kevesebben vannak mert párszor lezárták a Váci útat meg a benzinkútat.Akit lehetett megbüntettek.Még cikk és videó is volt róla a neten :)

Link to comment
Megosztás:

nem is a shell kúton szoktak 100an lenni.Az OMW kúton kb 2 éve móka péntekenként.Csak most,ár kevesebben vannak mert párszor lezárták a Váci útat meg a benzinkútat.Akit lehetett megbüntettek.Még cikk és videó is volt róla a neten B)

felénk is kezdenek befenyíteni...

most szerdán pl. kitartásuk eredménye az volt, hogy az este 10 körüli 2-300 fős tömegből 23.30-ra kb. 20-30 ember maradt... állítólag parancsba kapták, hogy amíg sok a kocsi, maradniuk kell... hát kitartóak voltak.

Előző héten kicsit későn jöttek, és hamar távoztak. Előtte héten meg ugrott egy astra rendszáma... :)

Link to comment
Megosztás:

nem is a shell kúton szoktak 100an lenni.Az OMW kúton kb 2 éve móka péntekenként.Csak most,ár kevesebben vannak mert párszor lezárták a Váci útat meg a benzinkútat.Akit lehetett megbüntettek.Még cikk és videó is volt róla a neten B)

Aha, ezt nem tudtam valószínű hogy akkor mindig a hajógyárin voltam, mikor ezek a dolgok mentek, vagyis történtek!! Hát majd lesz valami, az a baj hogy a lurdynál semmi látni való nincs, itt a Vácin meg ami megy…. Nem semmi, mikor megindul fel a nyugatiig 7-8 autó, én már csak tudom, itt lakom 4 éve :)

Link to comment
Megosztás:

náluk is annyi a komplett rendszer(sőt) csak nem 2 vadi új króm véggel, meg új közép és hátsó dobbal......

55 ért kapok új csövet végig , kikapják a katit(ha akarom) meg középdobot és rá az új hátsó dob de a vég drágítja az egészet... ez tömött, dupla falu..ezért ilyen horror...

az új dob maga 1 év garival 18e ft felszerelve...

Ezt Én is kisbetűvel írtam volna.Lendernél 55ezer egy teljes 50es rendszer
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.