Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Az a baj, hogy nehéz ezt pontosan szavakba önteni. Persze, lehet érezni, hogy egy kicsit lágyabb a rugózás, javult a komfortérzetem, de attól még az autó ugyanúgy kemény maradt, a kátyúkat kerülgetem, macskakövön gyök2-vel közlekedek, tehát igazából semmi nem változott, csak kifizettem egy 20-ast másik rugóra+a szerelőnek.

Ja és látványban sem ugyanaz...

Link to comment
Megosztás:

Lacinégy SRY kihagytam: UHuhU mester kiokított. Amúgy elsősorban szívósor és környékét céloztamm +, ott beszívja jó messziről is a párát és nekiáll fullani, ha falsot enne...

Thx.. akkor megprószálom mad én is eme müveletet.. azek szerint a müanyag dolgoknak, gumi csöveknek nem árt eme nemes lííííííííí

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, hogy nehéz ezt pontosan szavakba önteni. Persze, lehet érezni, hogy egy kicsit lágyabb a rugózás, javult a komfortérzetem, de attól még az autó ugyanúgy kemény maradt, a kátyúkat kerülgetem, macskakövön gyök2-vel közlekedek, tehát igazából semmi nem változott, csak kifizettem egy 20-ast másik rugóra+a szerelőnek.

Ja és látványban sem ugyanaz...

és a gátlók gyáriak?

Link to comment
Megosztás:

Bár tudom, hogy itt nekem kussoló van de azért elmondom, hogy soha nem értettem egyet azzal, hogy minden egyes apróság miatt más topicba kell menni, a világon senkit nem zavar ha valaki gátlókról, felnikről vagy teszem azt egy gsi-vel hasonló kategoriájú autóról beszél. Elég régóta netezek, és ez a fórumozás dolog mindig is a véleménynyilvánítás szabadságáról szólt. Inkább pangjon a topic mert csak és kizárólag éppen elromló gsi alkatrészekről esik szó ? Szerintem sokkal jobb így, szabadabban.

De mivel előre látom hogy úgyis leugattok ezért tekintsétek ezt is offnak és ne is reagáljatok rá :(

Link to comment
Megosztás:

Anti imádlak küldöm amailt és baxol válaszolni.

Vagy Lolvasni eztet má' nemtom... de matrica ügyben 100,h írtam :wink:

Amúgy jah, de nekm sokkalta jobban tessik, ami nekem mos van fenn, mármint font szinten :idea:

Geri!

Olvastam és szerintem válaszoltam is...de nem biztos sorry... :roll:

De nem feltátlaenül valami fehér egy színűt kéne, hanem valami színeset esetleg??? :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.