Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na azé elég sokan vannak már, akik itt-ott kaszniztatták az autójukat... szal kérném osszák

meg velem az adott lakatossrác elérhetőségét, és a tapasztalatokat. Jó lenne döntenem

jövő héten, hogy hova húzzuk az omegát, de csak ügyes kezű emberre bíznám a kasznis

dolgokat. Lenne géptető morcosítás, zárhíd csere, nyúlvány rendberakás, meg néhány

rozsdafolt eltüntetése (főleg ajtók alja). Teljes autót is szeretnék majd fényeztetni, erre

is várom az infókat, hogy kinek van rá embere, aki szépen dolgozik, de nem kér érte horror

árat! :)

Előre is köszönöm az infókat!

Link to comment
Megosztás:

Na azé elég sokan vannak már, akik itt-ott kaszniztatták az autójukat... szal kérném osszák

meg velem az adott lakatossrác elérhetőségét, és a tapasztalatokat. Jó lenne döntenem

jövő héten, hogy hova húzzuk az omegát, de csak ügyes kezű emberre bíznám a kasznis

dolgokat. Lenne géptető morcosítás, zárhíd csere, nyúlvány rendberakás, meg néhány

rozsdafolt eltüntetése (főleg ajtók alja). Teljes autót is szeretnék majd fényeztetni, erre

is várom az infókat, hogy kinek van rá embere, aki szépen dolgozik, de nem kér érte horror

árat! :)

Előre is köszönöm az infókat!

Most nem akarom reklámozni, de a bátyám ezzel foglalkozik, vagyis ezzel is, kaszkadőrnek is lakatolt már néhányszor, és nagyon lelkiismeretesen csinálja meg a munkáit... ha érdekel szólsz..

Link to comment
Megosztás:

Jah, nem lenne hátrány, ha a fényezés még szeptemberben meglenne.

Meg aztán marad a fehér, ez olcsó szín, nem szeretnék 150-nél többet fizetni,

persze úgy, hogy már elő van készítve minden a fényre.

Egyelőre van egy 130-as ajánlat a 474-es színre, de ez nem teljesen profi műhely

(bár láttam munkájukat, és nagyon szép), még várnék más ajánlatokat is :)

Link to comment
Megosztás:

Most nem akarom reklámozni, de a bátyám ezzel foglalkozik, vagyis ezzel is, kaszkadőrnek is lakatolt már néhányszor, és nagyon lelkiismeretesen csinálja meg a munkáit... ha érdekel szólsz..

Persze hogy érdekel. B)

Elkérhetem a számát? :) Priviben elküldheted! :) Kösz!

Link to comment
Megosztás:

Jah, nem lenne hátrány, ha a fényezés még szeptemberben meglenne.

Meg aztán marad a fehér, ez olcsó szín, nem szeretnék 150-nél többet fizetni,

persze úgy, hogy már elő van készítve minden a fényre.

Egyelőre van egy 130-as ajánlat a 474-es színre, de ez nem teljesen profi műhely

(bár láttam munkájukat, és nagyon szép), még várnék más ajánlatokat is :)

Fényezőben is tudok segíteni, jó néhány oldallal vissza tettem be egy képet a törött fehér Calibráról, na azt ő festette, gyöngyházmetál volt és ha jól tudom 150 000Ft-ért csinálta, és szerintem jó munkája van, nekem a fordon festette a vadi új első lököst, szóval... próba szerencse, egy beszélgetést megér ha elmész hozzá, vagy elmegyek veled..

Link to comment
Megosztás:

Szép lett,jó a szélesítés B) ..Neked is csak azt tudom mondani drága (230tól a teli az astrára)a fényező és szerintem várni kell rá.Ha érdekel szólj és megadom a számát.

Köszi! :) ...volt is vele gond bőőven mire ilyen lett. Az enyémen most lesz mit kikenni és szépen lecsiszolni fújás előtt. Nagyját ugyan megcsináljuk, meglesznek az élek meg az ívek, de a végső réteget amire a fényező a festéket fújja azt majd csinálja meg ő, nehogy az legyen h kaki alapot vittem oda.

Vannak modjuk EZEK srácok. Ők 150körült mondtak az én esetemre de azért kiváncsi lennék élőben megszemlélve hogy dolgoznak.

Link to comment
Megosztás:

Neki is kéne az elérhetősége :)

Sajnos menni nem nagyon tudok autó nélkül, így próbálok sok dolgot telefonon és neten intézni B)

Ha sima fehéret akarsz kérdezd meg ezeket a srácokat akiket az elöb linkeltem be. Szerintem náluk olcsóbbat nemigen találni. Van pár kép is az oldalukon.

Már beszéltem is velük, normális figurák. Egy tipp...

Link to comment
Megosztás:

Nagyon korrekt a gép pedig nem vagyok egy caravan rajongó, ez a gyári felni hibátlan, megvannak a ködlámpái , képek alapján szépek a hézagok, viszont kár hogy a motorteret lemosta...

Jah és egy angel eye elférne rajta B) :)

Köszönöm a tegnapi segítséget mégegyszer mindenkinek ! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.