Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Há' , de ennyi sört nem is bírok magammal vinni B) majd akkor csokit kapnak a segítő kezek :) ( jójó Gabi Te sört, de csak mert alkoholicitiszben szenvedsz :omg: )

Köszönöm akkor előre is a segítséget bár ugye fény már fél9 körül eltűnik a parkolóban meg nagyon forrasztani sem fogunk tudni vagy lehet azt nem is kéne ?! :)

Link to comment
Megosztás:

Megpróbálom leírni úgy hogy érthető legyen.A karika vezetékeit a pirosat a pirossal a feketét a feketével össze kell kötni.Szétkapod a gyári helyzetjellző csatiját,lehetőleg úgy hogy ne törjön el.Kiméred melyik a + és a - majd összekötöd és leszigetelőszalagozod.A nagy csati meg ugyanolyan mint a gyári lámpán.

Link to comment
Megosztás:

Na tudtam hogy lesz egy sasszemű B) annyi csak a "mod" hogy lennt van az oldalfal a hűtés miatt ^^

amúgy egy fillért sem költök a PC-re az az öregem mániája...ő meg költse amire akarja :)

moddingolt pc-re meg 19es lcd-re van pénz, autó meg ott rohad el a ház előtt? :omg: :)
Link to comment
Megosztás:

Nem akarok senkit elkseríteni,de semmiféleképpen sem szabad elvárni hogy jobban villágítson mint a gyári.Így nem érhet csalódás. B)

Én csak puszta poénból mondtam ezt, szerintem sem világít jobban, de a matricám kész van FŐNÖK? :) Csütörtökön jó lenne föl rakni. sőt még ülést is kéne cserélni csütörtökön, persze ha Dénes hozza az ülést, vagy egyáltalán válaszol valaha a privire! :)

Link to comment
Megosztás:

Igen hallottam hogy belőni is óvatosan kell mert ha sokat buzerálom az állító pöcköt akkor beeshet belülre és akkor viszlát....

Azzal is tisztában vagyok hogy nem ad jobb fényt sőt olyat is hallottam hogy rosszabb mint a gyári...

Egyelőre marad ez és egyszer kerül bele majd akkor valamilyen megfelelő xenon...

Engem a látványa kárpótol sok mindenért, nekem tetszik nagyon még akkor is ha "közhely" már angelt berakni ...

Így még a dízel ketyegésem is halkabb lesz :) (nekem legalábbis)

Link to comment
Megosztás:

Én csak puszta poénból mondtam ezt, szerintem sem világít jobban, de a matricám kész van FŐNÖK? B) Csütörtökön jó lenne föl rakni. sőt még ülést is kéne cserélni csütörtökön, persze ha Dénes hozza az ülést, vagy egyáltalán válaszol valaha a privire! :)

Azt ígérte az András hogy hozza csütörtökre....

Link to comment
Megosztás:

Igen hallottam hogy belőni is óvatosan kell mert ha sokat buzerálom az állító pöcköt akkor beeshet belülre és akkor viszlát....

Azzal is tisztában vagyok hogy nem ad jobb fényt sőt olyat is hallottam hogy rosszabb mint a gyári...

Egyelőre marad ez és egyszer kerül bele majd akkor valamilyen megfelelő xenon...

Engem a látványa kárpótol sok mindenért, nekem tetszik nagyon még akkor is ha "közhely" már angelt berakni ...

Így még a dízel ketyegésem is halkabb lesz :) (nekem legalábbis)

Az a lényeg hogy neked tetszen,a többi nem számít.Nekem nem volt szerencsém ezzel a lámpával.viszont tényleg jól mutatt.ha rám hallgatsz leszeded a lököst és úgy cseréled ki a lámpát.

Link to comment
Megosztás:

Lökös leszedés viszont már necces Lurdynál... na de azért kimegyek viszek csokit meg sert nektek :)

Az a lényeg hogy neked tetszen,a többi nem számít.Nekem nem volt szerencsém ezzel a lámpával.viszont tényleg jól mutatt.ha rám hallgatsz leszeded a lököst és úgy cseréled ki a lámpát.
Link to comment
Megosztás:

Lökös leszedés viszont már necces Lurdynál... na de azért kimegyek viszek csokit meg sert nektek :)

Én bekötni szívesen segítek,de berakni csak akkor fogod tudni ha leszeded a lökhárítót mert a gsi lökös tetején van egy "perem" amitől elég nagy szívás ki be rakni a lámpát.Én azt a részt kivágtam a lökösböl,mert egy párszor ki kellett vennem az angel-t.

Link to comment
Megosztás:

Ezt is feszegettem itt - ott ...

Direk úgy kértem hogy 94.májusi astrához- az Fk-nál volt is külön model frissítés előtti és utáni...

A főnix tuningnál is volt 2 fajta ha jólemlékszem...

Itt a srác azt mondta hogy mivel ez(SONAR) egybe búrás, ezért ez passzol mindhez elvileg, illetve azt mondta hogy sokat adták már el belőle és nem volt még panasz erre, de ha nálam lesz akkor nyugodtan vigyem vissza.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.