Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Köszi Coupe a képet!

Nem tudom még mindig nem olyan csúnya nekem de ezekszerint a hiba az én készülékemben van :)

A lökös is számít azért , lehet gsi lökivel jobb lenne...na de mindegy is , végül ...

Pénteken megyek a PROEXhez délután.. ma voltam náluk kinéztem két kocka véget... kocka is meg nem is kerek is meg nem is... majd fotózok...

Kiderült hogy némi ismrettséget tudok hasznosítani talán a Proexnél...de amúgy is jónak tartom őket...

Angel eye téma:

Állatorvosnál jártam az imént, kiderült ez az FK bolt ott van a szomszéd utcában.... besétáltam hát...

A nagy kínálat helyett van össz vissz egy krómos hátterű nekik 39999-ért DE gari nuku! Számlát kapok garit nem... LOL

És állítólag relét is kapok hozzá meg biztositékot meg kábel köteget... szóval nem is olyan egyszerű ez...

Lényeg hogy rendelni tudnak német.o-ból feketét de arra se lesz gari és lehet hogy 8 hét mire ide ér...

Alternatv ötlet esetleg?

Jah, toronymerevítő az van...

Link to comment
Megosztás:

Csak találtam olyan képet ahol van sfi doboz meg toronymerevítő :)

http://www.carstyling.hu/pic/usercar/39157/2.jpg

Nem mondod hogy ezt keresgetted? te mekkora egy arc vagy. köcce, most már nem parázok hogy megveszem és vihetem vissza veszekedni B) De azért épphogy elfér, volt valami alapja a félelmemnek, a gáz bowdent is megnyomja eléggé... de a lényeg hogy jó...

Link to comment
Megosztás:

Nem mondod hogy ezt keresgetted? te mekkora egy arc vagy. köcce, most már nem parázok hogy megveszem és vihetem vissza veszekedni :) De azért épphogy elfér, volt valami alapja a félelmemnek, a gáz bowdent is megnyomja eléggé... de a lényeg hogy jó...

a gazbovdent valoban megnyomja de sok baja nem lett idáig

Link to comment
Megosztás:

a gazbovdent valoban megnyomja de sok baja nem lett idáig

Hát az nem baj ha nyomja egy kicsit, nem hiszem hogy etttől nehezebb lenne nyomni neki. :) Mondjuk ez a fajta, ami körbeöleli a tornyot nem tetszik úgy mint a sima. Bár szerelésnél jól jön, beledobálni a csavarokat! B)

Link to comment
Megosztás:

...Alternatv ötlet esetleg?...

Keresd meg a kecskemétiek Dinijét, vagy MK76-al alkudozz, hogy mennyit enged a feléből, és közvetlen rendelj az ebay-ről. A jelek szerint azért nem adnak itthon rá garit, mert ők is kintről hozzák, nem feltétlen hivatalosan... 8 hét alatt van ideje leütni egy jó licitet... 30-ért megveszi, és neked eladja 40ért...

a kecskemétiek Dini-je meg leüti ebayen, aztán Kacsero meg vehet furgont a Corsa C GSi helyett. :)

Link to comment
Megosztás:

Jaaa és tényleg a Péntek este, nem is kérdeztem... :) Mikor visszajöttünk az ESSO kútról ti elmentetek a Lurdy-hoz azt hiszem, én felhívtam Dénest hogy gyertek vissza a külső váci úti benzinkúthoz, (Árpád úttól 100 méterre kb..) kár hogy nem jöttetek, voltunk sokan, volt egy 10 másodperces autó bemutató is, Audi valami (Gergő) rally-t nyomja vele ha jól értesültem ott, vitt néhány embert egy körre, hát brutális volt nézni is azt az autót....Remélem most pénteken is lesz valami nézni való..

Link to comment
Megosztás:

szokott lenni licites is néha. Én a magyar "boltosból" mindent kinézek. B)

Azért elég durva lenne ha arra várnának hátha lesz licites lámpa,pont olyan amire van megrendelésük....Az rs-tunng azért ennél sokkal nagyobb cég.+ ha hozzá számolod a postakölcséget meg az utalást akkor nem érné meg neki 42000ft-ért adni. :)

Link to comment
Megosztás:

Jaaa és tényleg a Péntek este, nem is kérdeztem... :) Mikor visszajöttünk az ESSO kútról ti elmentetek a Lurdy-hoz azt hiszem, én felhívtam Dénest hogy gyertek vissza a külső váci úti benzinkúthoz, (Árpád úttól 100 méterre kb..) kár hogy nem jöttetek, voltunk sokan, volt egy 10 másodperces autó bemutató is, Audi valami (Gergő) rally-t nyomja vele ha jól értesültem ott, vitt néhány embert egy körre, hát brutális volt nézni is azt az autót....Remélem most pénteken is lesz valami nézni való..

Eldumcsiztunk az esőben, fent B)

De vélgül elállt :)

Link to comment
Megosztás:

Köszi az ötletet! Az ebay dologra...

Ahogy ismerem magam, be vagyok eléggé sózva hogy ne bírjak várni annyit míg külföldről megérkezik...

Bár... ha nem garisat keresek akko nézhetnék használtat is itthon ... 30 körül meglenne de ha behal akkor ugrott 30 papír...

Ha megveszem mondjuk a fonixtuning-nál (holnap felhívom őket, nemtudom náluk milyen feltételek vannak) és adnak garit akkor egy évig csak biztonságban érezhetem magam 42e ft-ért...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.