Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem kell hogy állítható legyen,de sparco csak ilyet gyárt.Ha esetleg kicsit be van dölv a tornyod és arra a méretre csináltatod akkor pont nem ér semmit aze egész.....Én kicsit sokkalom a lakatos álltal csinált toronymerevítőért a 25000ft-t ha ennyiért vagy még olcsóbban is kapok olyat ami biztos hogy megfellő minőségü és a méret is jó.

25-be a színre fújás is benne van ne feledd! Én sem biztos hogy vele csináltatom akkor, de gagyit sem akarok venni, (amolyan sorozatgyártottat)..

Link to comment
Megosztás:

Hát sokáig jutottunk, indítás még nem volt, mivel még toldani kell a benyacsövet, meg 1-2 apróság van még. Pár nap és indul :)

Amúgy ma kicsit összeraktam a vasat hát így néz ki:

http://kepfeltoltes.hu/070805/aut_m_k_sz_l...ltoltes.hu_.jpg

kép 1

kép 2

kép 3

kipuff 1

kipuff 2

kipuff 3

kipuff 4

hát ennyi nekem nagyon tetszik B)

ugyanaz mint a többiek......

beszarás, oan szép

Link to comment
Megosztás:

25-be a színre fújás is benne van ne feledd! Én sem biztos hogy vele csináltatom akkor, de gagyit sem akarok venni, (amolyan sorozatgyártottat)..

Bár ha belegondolok lehet jobb a gagyi, gyenge, mert ha törik az egyik oldal, legalább nem megy el a másik is. Úgy is csak dísznek kell! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.