Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Amivel érdemes foglalkozni, az sztem min. 25-30e. Esetleg érdemes lenne csinálni/tatni.,.......... :)

Épp ezért kérdeztem, mivel van lakatos ismerősöm leszinterezve (kinek milyen szín kell) megcsinálja 25 000ft-ért.. ha esetleg valakinek kell tudok segíteni benne, mert én már meg is rendelem... Majd meglátjuk enyém milyen lesz első nekifutásra B)

Link to comment
Megosztás:

Épp ezért kérdeztem, mivel van lakatos ismerősöm leszinterezve (kinek milyen szín kell) megcsinálja 25 000ft-ért.. ha esetleg valakinek kell tudok segíteni benne, mert én már meg is rendelem... Majd meglátjuk enyém milyen lesz első nekifutásra :)

Kb ennyiért van sparco állítható toronymerevítő.....És a srác házhoz hozza B)

Link to comment
Megosztás:

Kár hogy nincs kép róla! Lehet valami egyenes gagyi!

Ilyen van mélykéknek is a kocsijában,eddig nem volt rá panasz.Kicsit könnyebb mint a sparco,de szerintem utcai célra tökéletes.Viszont Én már akkor inkább állítható sparcot vennék mert az biztos jó az autómra.Vagy lexmault az is ennyibe kerül.

Link to comment
Megosztás:

Ilyen van mélykéknek is a kocsijában,eddig nem volt rá panasz.Kicsit könnyebb mint a sparco,de szerintem utcai célra tökéletes.Viszont Én már akkor inkább állítható sparcot vennék mert az biztos jó az autómra.Vagy lexmault az is ennyibe kerül.

De ha méretre csináltatod akkor minek az állítható? Nem érdemes az állíthatósága miatt kifizetni több lóvét... De én is elmegyek megnézem ezt a 13 ezrest, ha jól látom a 3. kerbe van...

Link to comment
Megosztás:

De ha méretre csináltatod akkor minek az állítható? Nem érdemes az állíthatósága miatt kifizetni több lóvét... De én is elmegyek megnézem ezt a 13 ezrest, ha jól látom a 3. kerbe van...

Nem kell hogy állítható legyen,de sparco csak ilyet gyárt.Ha esetleg kicsit be van dölv a tornyod és arra a méretre csináltatod akkor pont nem ér semmit aze egész.....Én kicsit sokkalom a lakatos álltal csinált toronymerevítőért a 25000ft-t ha ennyiért vagy még olcsóbban is kapok olyat ami biztos hogy megfellő minőségü és a méret is jó.

Link to comment
Megosztás:

Nem kell hogy állítható legyen,de sparco csak ilyet gyárt.Ha esetleg kicsit be van dölv a tornyod és arra a méretre csináltatod akkor pont nem ér semmit aze egész.....Én kicsit sokkalom a lakatos álltal csinált toronymerevítőért a 25000ft-t ha ennyiért vagy még olcsóbban is kapok olyat ami biztos hogy megfellő minőségü és a méret is jó.

Megjegyezném, hogy egy esetleges eladásnál sem jön rosszul ha állítható :)

Link to comment
Megosztás:

Kell hogy állítható legyen, mert ezeknél az autóknál már mindenhol vannak a tornyok, csak éppen

a gyári helyükön nem. Állíthatóság nélkül páran neki lehetne feküdni a kaszninak, mire felkerülne...

Nekem Sparco van, aminek nagy előnye, hogy nagyon erős, de nincs 3kg a súlya. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.