Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Van egy videokazettám amin az F Astra és azon belül a GSi (is) tesztelése és építése van, amit a gyár adott ki hivatalosan, csak az a gondom hogy nincs videóm, B) valaki nem tudná cd-re alakítani? :)

Az a régi fekete tokos Astra videó? Az nekem is meg van. :)

Link to comment
Megosztás:

Az a régi fekete tokos Astra videó? Az nekem is meg van. :)

Azt nem tudom, most megyek ki Kaszkadőr-nél neki van meg. Néztem bele már a videóba és hogy-hogy rázták a futóművet, meg törésteszt volt benne, meg igazából alapvető használati utasítás, csak videóban. Jólmegaszontam B) Ezt kéne valahogy cd-re varázsolni!

Link to comment
Megosztás:

Azt nem tudom, most megyek ki Kaszkadőr-nél neki van meg. Néztem bele már a videóba és hogy-hogy rázták a futóművet, meg törésteszt volt benne, meg igazából alapvető használati utasítás, csak videóban. Jólmegaszontam :o Ezt kéne valahogy cd-re varázsolni!

Az lesz az amit a Demo mondott...az nekem is megvan :)

Nagyon komoly 80-as évek vége hangulat, zöld nadrághoz barna cipő, meg rózsaszin zakó mindez megspékelve hátul lenőtt focistaséróval :) B) és ennek a ######inak magyarázza egy szerelő hogyan kell izzót cserélni az első lámpában egy 1.4es Astra mellett

meg van benne piros gsi is...ebből a videóbol tudom, hogy a gsinek a gyári kipufogóján dupla kocka vég volt :omg:

Link to comment
Megosztás:

Kivi lennék rá, hogy Hajóson van-e változás a tegnapi állapothoz képest...... :)

Hát sokáig jutottunk, indítás még nem volt, mivel még toldani kell a benyacsövet, meg 1-2 apróság van még. Pár nap és indul B)

Amúgy ma kicsit összeraktam a vasat hát így néz ki:

aut_m_k_sz_l_065_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

kép 1

kép 2

kép 3

kipuff 1

kipuff 2

kipuff 3

kipuff 4

hát ennyi nekem nagyon tetszik :)

Link to comment
Megosztás:

De még mennyire, hogy alakul! Tegnap rájuk néztünk a srácokra. A vízcsövekkel gondban voltak épp akkor, de már közel volt az indítás pillanata. Ja, és hol máshol hagyhattam el a telefonom, mint Pé Mantájában? :)

azt nem is írtad hogy sörrel fogadtunk? B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.