Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

0.1%, mi? Gondolom csodálkozik is a nép, hogyan fogy el olyan sok alkohol olyan rövid idő alatt.... :o :) B)

Én ecotec hajtású vagyok, szal nem kell sok a "tunying üzemhez" :)

Pista meg Anti pl nagyon gazdaságtalanok, mert jó sok kell beléjük a drága piából, mire

megváltozik a hozzáállásuk :omg:

Link to comment
Megosztás:

Rossz előadóba mentél.

"Hogyan küzdjük le >18 éves lányok iránti vonzódásunkat ?" >>>> erre fizettünk be.

Haggyámá, több éve nem volt már 18 alatti leányzó a közelemben :)

nem is írt ilyet a Pista

ő 18 felettit írt, bár szerintem <18-at akart B)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap elhozták Pé GSI-jét a kipufogóstól. Ma kimentem és megnéztem.

Jó nagyot néztem, amikor alápillantottam. :) ( B) )

Nagyon korrekt lett, nem hittem volna, hogy ilyen jó lesz. Ilyent még nem láttam.

Hengersoronként 50-es rendszer (talán még saválló is), közös közép és hátsó dobokkal, de belül elkülönítve.

Majd Pé rak fel pár képet, nem akarom elrontani az örömét. :)

Link to comment
Megosztás:

Az én tegnapi termésem Albertnál:

- csöpög az olaj valahonnan a motorból... szerintem elég rendesen... eddig nem volt ilyen gondja

- letört az oldalsó spoiler(szoknya) ... a másik oldalt is alig tartja pár patent...kelleni fog egy komplett szett

- a kipuffom likas..ez nem újdonság de heggesztve van szóval nem tudtuk felrakni a gyárit, próbára

- a lököseinket nem tudtuk elcserélni, az enyém valamiért nem áll hézagmentesen...

kb ennyi

Link to comment
Megosztás:

Az én tegnapi termésem Albertnál:

- csöpög az olaj valahonnan a motorból... szerintem elég rendesen... eddig nem volt ilyen gondja

- letört az oldalsó spoiler(szoknya) ... a másik oldalt is alig tartja pár patent...kelleni fog egy komplett szett

- a kipuffom likas..ez nem újdonság de heggesztve van szóval nem tudtuk felrakni a gyárit, próbára

- a lököseinket nem tudtuk elcserélni, az enyém valamiért nem áll hézagmentesen...

kb ennyi

Hát ezek nem valami jó hírek! :S

Link to comment
Megosztás:

van olyan astra gsi ami nem volt törve? :)

"két féle autó van magyarországon; ami törve volt és ami törve lesz..."

hogy egy klasszikust idézzek B)

a lökös nem volt törve, nincs rajta ilyen nyom, a fülei voltak elgyengülve de nemrég megcsináltattam.

A jobb eleje biztos volt sérült(bontott sárvédö van fenn) de igazából sehol sem áll a lökös igazán szépen rajta...

törött volt az autó?
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.