Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem is tudom...

Végignéztem most karsztajllingot... nem találtam ilyen hondásat igazán senkinél...

De ha azt mondjátok csúnya akkor legyen csúnya B)

szvsz nagyon fontos hogy az adott dob+vég mennyire lóg ki a lököshöz képest...

egy szép dob+vég is lehet csúnya ha nagyon ki lóg...

amúgy most hogy megnéztem az összes astra képet a winyómon is már teljesen elbizonytalanodtam hogy milyet akarok :)

Link to comment
Megosztás:

Nem is tudom...

Végignéztem most karsztajllingot... nem találtam ilyen hondásat igazán senkinél...

De ha azt mondjátok csúnya akkor legyen csúnya B)

szvsz nagyon fontos hogy az adott dob+vég mennyire lóg ki a lököshöz képest...

egy szép dob+vég is lehet csúnya ha nagyon ki lóg...

amúgy most hogy megnéztem az összes astra képet a winyómon is már teljesen elbizonytalanodtam hogy milyet akarok :)

Hallgass rám, a második kép vagyis a duplacsöves a szép astrán, a többi olyan gagyi, és csúnya, na meg mindenkinek olyan van .

Et a jó, csak szépen igényesen kell fölrakni

Link to comment
Megosztás:

Óóóóó ! :)

"érdekeset" azt találtam én is , csak nem akartam megbántani senkit B)

ez a kis aproság például szerintem túl pici... pedig az autó !

a dtm meg megintcsak nem áll ennek jól

lehet mégiscsak a kocka lesz...de a gyári sem csúnya , sőt! csak már öreges...

én se találtam egyet se amin ilyen lenne.

viszont ez egy érdekes koncepció :)

Link to comment
Megosztás:

Csaba, 2000 km alatt egy liter olaj az semmi. Várd meg amig a szerelő haverod ráér és vele csináltasd majd meg.

Amúgy ha 1000km-en eszik egy liter olajat, akkor a Gabi-féle teljesen jó Metabondból 1400Ft pluszba van 1000km. Neked ugye 700ft...

Lacee csak el tudod dönteni hogy 3-ért vagy 30-ért akarsz hátsódobot :) Pénteken még mindig ráérek amúgy

Lenderék nem tudom mit mondtak, lehet neked nem volt probléma, de én az ilyen munkát nehezen viselem.

Tegnap "visszaadtam" a sörsátrat, XVII ker Baumaxban vettem végül.

Link to comment
Megosztás:

Csaba, 2000 km alatt egy liter olaj az semmi. Várd meg amig a szerelő haverod ráér és vele csináltasd majd meg.

Amúgy ha 1000km-en eszik egy liter olajat, akkor a Gabi-féle teljesen jó Metabondból 1400Ft pluszba van 1000km. Neked ugye 700ft...

Ezt fogom tenni, egyébként holnap úgy néz ki ráér a bátyám, és megcsináljuk a célszerszámot, na meg persze a vasam is, (remélem, mivel menni kéne a hajógyárira B) ) de ha valami oknál fogva még sem tudjuk megcsinálni akkor viszont majd érdekel ez a Gabi féle? olaj... Köcce szépen! :)

Link to comment
Megosztás:

Ezt fogom tenni, egyébként holnap úgy néz ki ráér a bátyám, és megcsináljuk a célszerszámot, na meg persze a vasam is, (remélem, mivel menni kéne a hajógyárira B) ) de ha valami oknál fogva még sem tudjuk megcsinálni akkor viszont majd érdekel ez a Gabi féle? olaj... Köcce szépen! :)

Ha van kompresszorod, akkor szerintem a szelepszárszimmering cseréhez mindenképp csinálj egy régi gyertyából levegős adaptert, és az éppen cserés hengerbe fújj be 6-8 atm-et, úgy nyomasd ki a szelepeket. Az tiszta sor, gyerekjáték a csere. Ha a dugóval állítod meg a beeső szelepet, az nem túl egészséges (inkább csak szükség-) megoldás, ráadásul akkor amikor rakod vissza a rugót, még a szelepszárat is húzni kell, hogy egész fent legyen és ne szopjatok feleslegesen....

Link to comment
Megosztás:

Ha van kompresszorod, akkor szerintem a szelepszárszimmering cseréhez mindenképp csinálj egy régi gyertyából levegős adaptert, és az éppen cserés hengerbe fújj be 6-8 atm-et, úgy nyomasd ki a szelepeket. Az tiszta sor, gyerekjáték a csere. Ha a dugóval állítod meg a beeső szelepet, az nem túl egészséges (inkább csak szükség-) megoldás, ráadásul akkor amikor rakod vissza a rugót, még a szelepszárat is húzni kell, hogy egész fent legyen és ne szopjatok feleslegesen....

Aha, igazából én a 6-8 centin lent lévő szimeringektől "félek" hogy-hogy a fenébe húzzuk azt fel onnan...

Elméletileg holnap kiderül, akinek van kedve az jöhet szerelni, avgy csak nézelődni, bátran csörögjön, a profilomba a számom :)

Link to comment
Megosztás:

Köszi szépen! Komolyan mondom, ritka ügyes keze van!

Ui: remélem, azért hamar megoldódik az olajgondod. :)

Megyünk ma a Lurdyhoz, jön a bátyám és Kaszkadőr is, gyere te is el! B) :)

ui: Viszek Dénesnek riasztót, ha esetleg valakinek még kell, az jelezze nyugodtan itt vagy telcsin. 0630 530-3809

Link to comment
Megosztás:

Lacee csak el tudod dönteni hogy 3-ért vagy 30-ért akarsz hátsódobot B) Pénteken még mindig ráérek amúgy

Lenderék nem tudom mit mondtak, lehet neked nem volt probléma, de én az ilyen munkát nehezen viselem.

Tegnap "visszaadtam" a sörsátrat, XVII ker Baumaxban vettem végül.

Lacee

Ha döntöttél szólj, mert ha nem kell én megveszem Albert dobját :)

Jah.. és az egycsöves honda feeling nemkem se tecc annyira.. a második már inkább.. (bár én elég konzervativ vok) :)

Albert:

ilyen a dobod?(persze azért talán jobb állapotban, és persze a gyári véggel..)

27619521.jpg

Link to comment
Megosztás:

Tom!!!!

Neked meg megy már a verdád???

Ha senki nem bír Csabival...akkor már csak Te vagy az utolsó reménységünk...

AC volt csak? Vagy még nem derült ki?

AC volt csak szerencsére. Gyorsan kicserétük, aztán go tovább balcsi. Most is innen írok.

Ezúton is köszi Lailnak és Zolinak a segítséget. :)

Elvileg jövő héten jönnek a nagy csúcsok, veszek egy nagy AC-t, meg kedden osztóműolajcsere az Attinál, szóval... B)

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok, már félig darabokba a vasam, szurkoljatok hogy minden klappoljon! :)

Nem lesz ott gond.....

A szimmering levétele nem gázos, nem kell szépen lejöjjön, úgyis megy a kukába. Csak darabka, forgács ne maradjon ott. Az újat meg egy megfelelő átmérőjű kis csővel (biztos van Opel célszerszám is párezerért B) ) szépen fel kell ütögetni a helyére, hogy egyenletesen felfeküdjön körben.

Link to comment
Megosztás:

Ebben ki is egyezhetünk de szerintem nem is kell egy hónapot várni csak a jövő hetet a fizuig :)

Nem úgy mint egyesek akik már megkapták de már képzeletben el is itták :)

Ugye?:omg:

Mittomén B)

De jön ma Lacee szerintem felhekkeljük oszt majd egy hónap múlva ha vesz másikat átveszed tőle oszt jó.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.