Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Illedelmesen megkérdeztem lefotózhatom e és azért kérdeztem azt is, hogy fémre üvegszál? :)

Mondjuk azt nem mertem már megkérdezni, hogy vajon mitől nem fog az üvegszál megrepedni ha esetleg akkorát rugózik a kasztni, hogy beleér. Egyébként nagyban nyomják az üveg ipart a srácok bár eddig inkább Hondák voltak ott. Azért elég jól néz ki az a 10" hátul. Sokkal jobban mint a Coupe volt kereke. Sőt az egy roller kerék ehhez képest. :) B) Mondjuk én nem hiszem, hogy szórakoznék az üvegszálazással. Ebay-en biztos lehet szerezni olcsóbban Infiniti II spoiler szettet. Az ha jól emlékszem 10"-ra volt tervezve hátul.

Link to comment
Megosztás:

Hát Proex bácsiék 28-at mondtak cak-pak (új garis dob+új vég+szerelés) úgyhogy ha lehet akkor majd rálesnék arra a dobra :)

Ha mégse kell, és tényleg a gyári cucc, akkor kellene nekem..

Még egyben van, bár már mintha kicsit kifújna az enyém is...eléggé "avétos" már csórikám..

És gyárit keresek... (ha esetleg másnak van, az is érdekel..) B)

A péntek most nekem kimarad...nyomom az igát...reggel hatig..

Link to comment
Megosztás:

Reméljük fog...összemérheted magad az etalon sárga caravannal, ha az nem megy, akkor 1 szinttel visszább lépsz...jön Karcsika az 1.8, ha ez sem megy...akkor jövök én...ha én is elverlek, akkor dobd ki a mocit belőle... B)

Áááá, nagyon kikaptok... jöhet a 2.0 turbó is... :) :omg: :)

Link to comment
Megosztás:

Kipuffra visszatérve...mert lehet hogy mégiscsak érdemes lenne egy garis újra beruháznom...majd még átgondolom...

Anti!

Neked mi baj volt a duállal?

mert ha jól tudom egy idő után lekerült...

Csak annyi, hogy megtörik benne az áramlat...szívóhoz még úgy ahogy...de turbóhoz, csak egyenes...

Link to comment
Megosztás:

Igen olvastam hogy jópáran a Lenderhez mentetek, de ha jól emlékszem volt is negatív tapasztalat...

Az árlistájuk szerint náluk is 30e ft egy új hátsó sport dob egy szebb króm véggel.

Nekem nem volt bajom soha a Proex-el azért hívtam őket fel tegnap, csak nemtudom hogy, legyen az Albert féle gyári fennt, egy időre és majd később egy vadi új dob+vég vagy most az új...(bár gondolkoztam egy komplett rendszeren is már egy ideje viszont ez a dob kiégés nem volt beütemezve...de aztán le tettem a komplett rendszerről mert halk rendszert még nem hallottam...és jó lenne ha nem üvöltene az autó brutálisan...)

Igazad van Hondás, de nekem tetszik , nem tudom mekkora szentségtörés lenne egy ilyen :)

Szerintem az a megoldás ami Antinak volt az eléggé visszafogja a motort.

Az első hondás cucc,inkább a második.ha gondolod hívd fel őket és kérdezd meg mennyiért csinálnak egy hátsó dobot.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.