Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Köszi szépen! Komolyan mondom, ritka ügyes keze van!

Ui: remélem, azért hamar megoldódik az olajgondod. B)

Én is remélem, de lehet hogy Kaszkadőrrel fogok nekilátni, hegesztő van és csinálunk mi speckó szerszámot, és akkor majd akinek kell megcsináljuk, legalább lesz valami tapasztalatunk, és akkor nem lesz gond segíteni a GSI társakon :)

Link to comment
Megosztás:

"Szia édes! Ha hosszú, magányos éjszakáidon álom nélkül forgolódsz, hívj nyugodtan, találunk elfoglaltságot! Gyere velem a kert végébe szelepszárszimeringet cserélni! ha más nem is, a dugattyúk holtponton lesznek, meglátod! Puszi, várom hívásod!" :)

Elhangzott:

Részlet

Sörös Sándor

"Így szereltek ti"

című művéből

B)

Link to comment
Megosztás:

De én mindenképp szeretnék lemenni. Kb 6 éve akarok visszamenni a laktanyámba és megnézni egy rep napot.

Miért annyira érdekes, hogy ki megy? Lesz valami? (nem olvasom a Kecsó topikot)

Én tuti megyek a régi kollegákat b@sztatni,meglátjuk majd kecsóról kik jönnek!Corsawolf is tuti jön,mert ő is itt raboskodott! :)

Link to comment
Megosztás:

Én tuti megyek a régi kollegákat b@sztatni,meglátjuk majd kecsóról kik jönnek!Corsawolf is tuti jön,mert ő is itt raboskodott! :)

Hát ha a körletet nézzük a vizes blokkal akkor tényleg raboskodás volt. Egyébként nekem bejött így vissza tekintve bár csak talán 3 hónapot voltam ott a többit itt Érden. Mégiscsak jobb saját ágyban aludni minden este. B)

Link to comment
Megosztás:

Hát ha a körletet nézzük a vizes blokkal akkor tényleg raboskodás volt. Egyébként nekem bejött így vissza tekintve bár csak talán 3 hónapot voltam ott a többit itt Érden. Mégiscsak jobb saját ágyban aludni minden este. B)

Mondhat bárki bármit,aki volt katona mind csak a szépre emléxik és a murva nagy marháskodásokra! :)

Tamás!Te a Losinak nem voltál katonatársa?Mintha nekem úgy rémlene...

Link to comment
Megosztás:

Mondhat bárki bármit,aki volt katona mind csak a szépre emléxik és a murva nagy marháskodásokra! :)

Tamás!Te a Losinak nem voltál katonatársa?Mintha nekem úgy rémlene...

De! Ő egy évfolyammal felettem járt oda. De részéről nem volt szivatás meg a többi örektől sem aki a mi körletünkben volt.Viszont volt helyette más aki nem volt 100-as. B)

Link to comment
Megosztás:

Reméljük fog...összemérheted magad az etalon sárga caravannal, ha az nem megy, akkor 1 szinttel visszább lépsz...jön Karcsika az 1.8, ha ez sem megy...akkor jövök én...ha én is elverlek, akkor dobd ki a mocit belőle... B)

Szigetre az 1.8al megyek :) :D Most az az abszolút befutó :) :omg: :o

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.