Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Semmi vész, amikor mondod hogy guruljak át akkor megyek, püzz vagy msn vagy mail amit akarsz.

Jah kiderült hogy egész pontosan a hátsó dobom égett ki de ugy elég csúnyán és ezért van repedt fazék hangja az autónak, nem fúj ki sehol( még:) )

Úgyhogy most hátsó dobot, véggel együtt keresek... ha valakinek van akkor nyugodtan szóljon :)

Lacee boccs hogy nem jelentkeztem, tőlem még mindig mehet a csere csak még időpontot nem tudok mondani neked. Max péntek du.....

Tomi+Diny+István, amit elfújt a szél sátrat Blitzen azt Obiban és Praktikerben is 7rongyé lehet kapni, Tescoban meg nincs. Viszont Baumaxban van 4-ért, ma elmegyek és veszek. Tomi meg Diny adtak bele egy-egy rongyot (ráadásul maguktól), a korrektség kedvéért István Tőled is elkérem ha beleegyezel és délután elgurulok újpestre vagy xviibe megvenni

http://www.baumax.hu/Content.Node/produkte...s_flugblatt.php

itt van a 21. oldalon még ha nem is 2*3-as, de van.

Link to comment
Megosztás:

Semmi vész, amikor mondod hogy guruljak át akkor megyek, püzz vagy msn vagy mail amit akarsz.

Jah kiderült hogy egész pontosan a hátsó dobom égett ki de ugy elég csúnyán és ezért van repedt fazék hangja az autónak, nem fúj ki sehol( még:) )

Úgyhogy most hátsó dobot, véggel együtt keresek... ha valakinek van akkor nyugodtan szóljon :)

Van Dinytől vettem 3ért, de nem kellett (mert meghegesztették az enyimét), GYÁRI komplett kétkockavéges egész jó állapotú háccsódob.

Érik a pénteki hekkelés B)

Link to comment
Megosztás:

Hát Proex bácsiék 28-at mondtak cak-pak (új garis dob+új vég+szerelés) úgyhogy ha lehet akkor majd rálesnék arra a dobra B)

Van Dinytől vettem 3ért, de nem kellett (mert meghegesztették az enyimét), GYÁRI komplett kétkockavéges egész jó állapotú háccsódob.

Érik a pénteki hekkelés :)

Link to comment
Megosztás:

Albert!Ti sem jöttek a repnapra?

Őszintén szólva nem olvastam (mostanig) a kecsófórumot. Csak a magam nevében nyilatkozhatok, a többiekében nem:

Sajna nem tudok menni, jövő péntektől bajnokság van és arra edzünk 7végén.

Hát Proex bácsiék 28-at mondtak cak-pak (új garis dob+új vég+szerelés) úgyhogy ha lehet akkor majd rálesnék arra a dobra

Lacee a dob jó úgyhogy csak bátran :)

Link to comment
Megosztás:

Ismerősöm cserélt nemrég XE mocis Calibrán szelepszár szimmeringeket a hengerfej leszedése nélkül.

Csinált valami speckó cumót a gyertyák helyére és felső holtpontra tekerte a dugattyút az éppen aktuális hengernél.

Nem vállalná el az enyémet is az ismerősöd, na persze ha Pesti, mert az enyémek nem érnek rá 1-2 hétig.

Link to comment
Megosztás:

Itt már lassan mindenki az...csak a bátorság hiányzik, hogy hozzányúljunk bármi komolyabb dologhoz... :)

Hát ebben egyébként van valami, az én barátaim is ebből élnek,. sőt a bátyám is most már hogy autókat javítanak, és most hogy lekell szedni a vezérlést, kiszedni a vezérműtengelyt, azonnal kiderült hogy nem is érnek rá, de a szimeringeket azt megvetették velem B) A franc a talpukat :) Mindegy végül is enni nem kér, veszek bele valami olcsóbb olajat ha már eszi ennyire akkor nem etetem a 3000Ft/l olajat így is megetettem már 2litert.

Link to comment
Megosztás:

De azért jobb hogy itt kérdeztem mint a randivonal.hu-n, nem? B)

Estleg próbáld meg ott is és akkor lesz összehasonlítási alapod :)

"Szia édes! Ha hosszú, magányos éjszakáidon álom nélkül forgolódsz, hívj nyugodtan, találunk elfoglaltságot! Gyere velem a kert végébe szelepszárszimeringet cserélni! ha más nem is, a dugattyúk holtponton lesznek, meglátod! Puszi, várom hívásod!" :)

Link to comment
Megosztás:

"Szia édes! Ha hosszú, magányos éjszakáidon álom nélkül forgolódsz, hívj nyugodtan, találunk elfoglaltságot! Gyere velem a kert végébe szelepszárszimeringet cserélni! ha más nem is, a dugattyúk holtponton lesznek, meglátod! Puszi, várom hívásod!" :)

Hát majd csak találok rá embert, hiszen nem ingyen kérem. B) De ha még sem akkor jövőre veszek bele egy motort, vagy felújítom a hf-et.

Ui: Átadtam az üzeneted Zolinak…(kaszkadőrnek)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.