Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Csak felvetem a kérdést!!!

Goofy, Mezo!!! Nem gondolkoztatok még, hogy belépjetek esetleg... :wink:

Jó lenne már végre többen lenni... :wink:

Persze nem kötelező, csak kérdezem...

A kérdés teljesen jogos!!! Igazából nincs mentségem a dologra...

A fóti talira is ki akartam menni, hogy először találkozzunk személyesen, aztán majd meglátom, de csak valamikor du. 5 körül értem oda. Már mindenki kajált az asztaloknál, kialakultak a "klikkek", úgyhogy mentünk egy kört az oldalbordámmal, megcsodáltam a még kinntlévő járgányokat, aztán irány haza!

De igérem, a legközelebbi talira mindenképpen időben megérkezem!

Üdv.:

Mező

U.i.: Matrica ügyben biztos, hogy tudok segíteni, mivel többek között ezzel is foglalkozik a cégünk. (Gravírozás, reklámajándékok, fóliázás, stb.)

Link to comment
Megosztás:

Arra,h fingott nem lácc, ha elreped vmelyik cső :idea: :roll:

Anti imádlak küldöm amailt és baxol válaszolni.

Vagy Lolvasni eztet má' nemtom... de matrica ügyben 100,h írtam :wink:

Amúgy jah, de nekm sokkalta jobban tessik, ami nekem mos van fenn, mármint font szinten :idea:

logo.jpg

Link to comment
Megosztás:

Gergő!Sikerült v.mit összehozni a vasad elejével?Hogyért adnák hozzá a cuccokat?Tudod, üvegtől előrefelé! :!:

Mondom cartárs!

Vagyis ecsém -mármint moci szherint :( - :(

Autó komplett eleje itt pesten hirtelenből 20ért lenne meg igen szép állapotban! Még el is hozza nekem a csóka.

VS

2 első doblemez toronnyal + első-alsó kereszttartó 42e-kedvezmény.

ennek pontos értéke éppen most van nyomozás alatt, pontosan 5 szálon fut a dolog az árak ma jönnek be, ha minden igaz meg is lesz jövő 7en. Azért sürgettem, mert most 7végén meg akartam csinálni de egyelőre úgy tünik mesterünk nem lesz a 7végén @home....

Link to comment
Megosztás:

Mondom cartárs!

Vagyis ecsém -mármint moci szherint :( - :(

Autó komplett eleje itt pesten hirtelenből 20ért lenne meg igen szép állapotban! Még el is hozza nekem a csóka.

VS

2 első doblemez toronnyal + első-alsó kereszttartó 42e-kedvezmény.

ennek pontos értéke éppen most van nyomozás alatt, pontosan 5 szálon fut a dolog az árak ma jönnek be, ha minden igaz meg is lesz jövő 7en. Azért sürgettem, mert most 7végén meg akartam csinálni de egyelőre úgy tünik mesterünk nem lesz a 7végén @home....

"Nem hagzik rosszul", bár gondolom a festés még egy külön móka lesz.

Végül is a szezonra összeáll a gép.Gondolom ha az anyagiak is úgy akarják..............

Link to comment
Megosztás:

Úgy akartam,h szharok bele csak rakjuk össze és menjen....

Ebből az lett, hogy emberünk mig én alkatrészért voltam -kb 30 perc- már nekiállt kivágni a nemkellő részeket... :(

így hát marad a repair, amit őszre terveltem, de sebaj legalább 1ben lesz...

A fénytéma húzos: még várat magára, előbb festéket nézek utána majd nekiállok filózni mi legyen s hogyan.

1előre 2 version életképes:

-van ember 60ba full megcsinálja nekem

-(ez jobban teccik) maradva az eredeti forgatókönyv nyomvonalán spanommal, akivel pár évett együtt graffitiztem telibeverjük a gsit. Akkor legalább csak magam hibáztat6om ha gázos lesz. nameg az élmény....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.