Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

van egy videó ami valami sávlezárást emleget, gondolom a Hungária-Baross u kerszteződésben (még nem láttam azt a videót)

na ott akkkkkkkora baleset volt hajnalban 3 autó pusztította le egymást, nem is kicsit :(

egy dolog tisztán látszik ezekből a videókból....hogy mennyire szép az autóm B) :) :omg: :o :D ;)

(annak ellenére, hogy Laci barátnójének még nem megy a felismerés :D )

Jaja.. az lesz az.. csak én is elég erőset fékeztem, mert Coupeval épp elég jól nyomtuk.. ha jól emlékszem már javában 3.ban.. szal bőven 100felett..és pont az én sávom (is) volt lezárva.. csak valamiért az AF pont akkor hasalt el..

Kocsid meg.. mókás volt.. mert azthitte Orsi, hogy a Dini-é a tied.. gondolom a fehéres hátsólámpicsek tetszett neki.. aztán felvilágosítottam melyik kié.. ;) :D

De neki nem is tetszik a hátsó lámpád! :lol: Ha jól vettem ki szavait a lóerők zajából. Arról nem is beszélve, hogy a rendőrpalotás lámpa után kicsit későn vetted észre azt a csúnya nagy több darabból álló akna fedelet. Hiába volt a nagy fék (így is kapott a futomű egy csöppet)azzal max azt érted el, hogy Laci majdnem lukon vert. ;) De jók a videók és tényleg a legszebb a két fehér. :)

:lol: "Majdnem lukon vert..." :lol: ezen akkorát nemvettem! Jaja.. megindúlt én is.. aztán hirtelen csatu.. de nem volt az necces...szinte csak a gázt vettem el ;)

Necces az volt amikor anno coupeval egy nagy Ódival "szórakoztunk", és egyik szituban véletlen megtapostam a gázt fék helyett..

illetve amikor még elötte az audi befékezett elöttem..

De csak azért a két fehér a legszebb mert az enyém nem látszik a videókon.. :lol: ;)

de hallod, hogy rosszul volt egész úton szegényke.....biztos félrebeszélt vagy valami :)

teljesen rendben van az a lámpa :lol:

Most szerencsére nem volt rosszúl... csak volt egy időszak, amikor nem bírta a gyorsulást.. szó szerint rosszúl lett töle, levegőért kapkodott..stb.. (nem nem volt terhes:D) nem tom mi volt.. de kétségbe is estem anno.. :D

Link to comment
Megosztás:

Astra F technika topicban sokszor volt már szó róla, hogy ilyenkor érdemes levenni a hengerfejet, és

elvinni pl Szuromihoz, aki komplett felújítja. Ebbe sok dolog beletartozik, elég sokat javul tőle a motor

összképe. 25-30-ba szokott megállni, ebben az anyag is benne van. Plusz tömítések és hengerfejcsavar.

25-30? Valami elérhetőséget tudnál adni nekem?

Link to comment
Megosztás:

Én úgy érzem erőteljesen sofőr problémák vannak.

Na abból induljál ki hogy 5.ből nyomtunk egyett és a Dini elment.....Ott azért már elég nagy volt a súlykülönbség....Mostmár Dininek is jó gumi van fent arra nem lehet fogni,talán szerintem annyin kellene javítania hogy az 1est tovább húzatja,és nem 5500nál vált el.

Link to comment
Megosztás:

A sziget miatt most gondolom nem lesz a hajógyárin semmi vagy 2 hétig! :)

Lessz akkor máshol.. bár jövőhéten hétfőtől énse vok egy hétég pösön.. Balcsin áztatom majd magam.. vagy az esőben.. vagy a balatonba.. :)

Nekem nem eszi az olajat,de mikor rossz volt a karter tőmítés akkor se folyt el egy csere alatt 1L olaj,pedig nekem már nagyon rossz volt a tömítés.....

Lehet ám az olaj is nem? kérdés milyen van benne..

Sajnos az enyém is zabálja valamiért.. Ákos féle opel 5w30 van benne(lehet ez a baj) de most vok 8e km-er körül(lassan cserélem is)viszont már asszem 2 lityi ment utána.. B)

Lehet kipróbálom majd a Gabi féle csoda meta10w40et :omg:

Link to comment
Megosztás:

:) B) :)

A rosszúllét az sajna nem volt vicces.. keményen fizikai volt neki..meg is ijedtem elsőre...

De az, hogy kétségbeestem az jah.. azt mókának szántam.. gondoltam is.. bááz.. mostmár amikor velem lesz nem fogok tudni gyorsúlgatni? a pénteki gyorsulásokat meg szereti.. ajaj... 'főőőőőőt a fejem rendesen ...

Link to comment
Megosztás:

Lehet kipróbálom majd a Gabi féle csoda meta10w40et :)

az 5W30 szerintem nem jó bele

Én is azt vettem most,kiváncsi vagyok milyen lesz.....

A rosszúllét az sajna nem volt vicces.. keményen fizikai volt neki..meg is ijedtem elsőre...

De az, hogy kétségbeestem az jah.. azt mókának szántam.. gondoltam is.. bááz.. mostmár amikor velem lesz nem fogok tudni gyorsúlgatni? a pénteki gyorsulásokat meg szereti.. ajaj... 'főőőőőőt a fejem rendesen ...

Gondolom hogy a rosszullét az nem volt vicces,és is arra írtam hogy kétségbeestél hogy nem fogsz tudni gyorsulgatni B)

Link to comment
Megosztás:

Csaba! Kaszkadőrnek üzenem, hogy olyan jól belőtte 10 perc alatt a motoromat, hogy az nem egy Bacardit (vagy hogy a tökömbe írják), hanem legalább hármat érdemelt volna! Úgyhogy ha legközelebb összefutok vele, akkor még a vendégem!

A fekete sárga Tom féle GSi meg jó helyre került. Pénteken elbeszélgettem a sráccal, jófejnek tűnik. Szombaton is beszéltem volna vele, de akkor olyan másnapos voltam, hogy nagyon senkihez se szóltam...

Link to comment
Megosztás:

Csaba! Kaszkadőrnek üzenem, hogy olyan jól belőtte 10 perc alatt a motoromat, hogy az nem egy Bacardit (vagy hogy a tökömbe írják), hanem legalább hármat érdemelt volna! Úgyhogy ha legközelebb összefutok vele, akkor még a vendégem!

A fekete sárga Tom féle GSi meg jó helyre került. Pénteken elbeszélgettem a sráccal, jófejnek tűnik. Szombaton is beszéltem volna vele, de akkor olyan másnapos voltam, hogy nagyon senkihez se szóltam...

Oké! :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem is Meta van benn 10w40 , ugyan a tőkém csattog , más okbol ugyebár...de nem eszi igazán az olajat.Legalábbis ilyen mértékben biztos nem.

A Szuromival én is beszéltem pár hónapja, ennyit mondott nekem is munkadíjra csak 2 hetet mondott leghamarabb időpontot illetve nekem kellett volna külön vinni a hengerfejet ... aztán más okokból nem vittem sehova sem az autót hengerfejezni...bár ahogy most csattog , lehet mégis elviszem lassan mert kezd nagyon idegesítővé vállni...

Jah és a kipuffom ma valahol kiszakadt és nagyon "szép" hangom van...

Link to comment
Megosztás:

Na abból induljál ki hogy 5.ből nyomtunk egyett és a Dini elment.....Ott azért már elég nagy volt a súlykülönbség....Mostmár Dininek is jó gumi van fent arra nem lehet fogni,talán szerintem annyin kellene javítania hogy az 1est tovább húzatja,és nem 5500nál vált el.

Na igen csak az enyém még egy kicsit beteges,már lassan meg kéne csinálni. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.