Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Őőő.. asszem nem sikerültek a videók! :lol: :omg: csak viccelek.. amúgy még nem is néztem őket.. de majd mindjárt megkeresem őket, hogy hova is töltöttem le..

Aztán majd felrakom őket, de mostanság nem nagyon van időm.. (nem a teljesítményed miatt :) )

Amúgy elgondolkodtam.. nem lehet,és most ezért meg fognak kövezni, hogy te vezetsz rajtolsz marha jól? :lol: vagy ilyen jól el van találva az a "nyamvadt" egynyóc?

Gondolhatod engem hogy meglepett.....Csak móka képpen álltam be a Dini mellé,ez lett belöle :o

Biztos jól el van találva az 1.8as,de akkor is csak 115LE :) ráadásul 99ben gyártott téligumik vannak rajta,szóval még azt se lehet mondani hogy jó a gumi rajta.

Lehet motort kellene cserélnem a sárgába B) vagy a Dettinek adni :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Gondolhatod engem hogy meglepett.....Csak móka képpen álltam be a Dini mellé,ez lett belöle ;)

Biztos jól el van találva az 1.8as,de akkor is csak 115LE :) ráadásul 99ben gyártott téligumik vannak rajta,szóval még azt se lehet mondani hogy jó a gumi rajta.

Lehet motort kellene cserélnem a sárgába B) vagy a Dettinek adni :lol: :lol:

:lol: Kocsi csere? :lol:

Töltöm fel a videókat, csak mivel nem tömöritem, látszodjon is valami :lol: igy még 100k/sec-el is eltart egy darabig amig felmegy a 660mega.. :) :o MOndjuk meg lehetett volna vagdosni, mert van pár rész amikor még csak gurulgatunk, de úgy voltam, egyszer hagy legyen fullba.. aztán majd selejtezek.

Amúgy tőlem se nagyon szakadtál lefelé.. majd látni fogod.. mondjuk nekem mókás volt ahogy tekerte végig egyben.. pedig megpróbáltam szinten tartani... :omg:

Viszont most vettem észre az egyik videón, hogy a szigeten a "pálya" vége felé, (kanyar elött) kinőtt a 'födbő 3 telefonfülke... :D

Link to comment
Megosztás:

:omg: Kocsi csere? :o

Amúgy tőlem se nagyon szakadtál lefelé.. majd látni fogod.. mondjuk nekem mókás volt ahogy tekerte végig egyben.. pedig megpróbáltam szinten tartani... B)

Viszont most vettem észre az egyik videón, hogy a szigeten a "pálya" vége felé, (kanyar elött) kinőtt a 'födbő 3 telefonfülke... :)

Konkrétan téged is elvertelek a köbányai út elött,de az nem mérvadó mert 3 ültetek a kocsiba.....

Az toi-toi WC volt mert készülnek a szigetfesztiválra :)

Link to comment
Megosztás:

Van MAP szenzor a C20XE -ben? :)

Valamilyen tévhitben éltem , úgy gondoltam a légtömegmérő ezt helyettesíti...

Valaki felsötétítene hogy akkor mi is ez a MAP szenzor?

Köfi!

http://www.pe-ltd.com/images/MAP_Sensor.jpg nem tudok róla hogy lenne . legalábbis a régebbi 91" ben tuti nincsen. (de asszem a DIS es ben sincsen 99.9999%)

pl. c16nz/x16sz/c14nz stb.. ben van . szívóvákumot mérnek vele a jelet az ECu dolgozza fel és ebből (is) számol keveréket .

a légtömeg ill. légmennyiségmérő álltalában hengerenkénti befecskendezőknél szerepel ill. a közvetlen befecskendezésű dieselekben is .

röviden ennyi . B)

kicsit javítok. magyarul : Abszolut nyomásmérő .

Link to comment
Megosztás:

Konkrétan téged is elvertelek a köbányai út elött,de az nem mérvadó mert 3 ültetek a kocsiba.....

Az toi-toi WC volt mert készülnek a szigetfesztiválra :)

idézőjelbe gondoltam a leszakadást....

Amúgy meg nem budega.. az máshol volt.. feltolom gyors azt a videót is.. a többi már fennvan... majd mindjárt linkelem.. az oldalamba már nincs időm beleszerkeszteni mert elkések a melóból..

ITT van.. a végén jobbra 3db bordó telcsifülke..

Nah tépek melózni.. bye bye mindenki...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.