Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Eltudom képzelni,ahogy Pista logó dekkel a szájában egy kiskéssel Anti gatyáját nyitogatja térden állva! :) B) :)

Nem kellett hozzá kés, egy egyszerű masnit kellett asszem kioldani, csak Anti már nem volt képes ilyen

bonyolult dolgokra. :o Mint ahogy az Audi riasztójával sem bírt hajnalban, az egész kemping nagy örömére :omg:

Link to comment
Megosztás:

Hát kemény volt az tény...

Viszont a csomózós projektnél még buliidő alatt mentem oda, csak elötte Zimáéknak, meg Carmennek adtam elő egy kis árnyjátékot a sátruk elött...pont úgy égett a lámpa... :)

A csomózásnál meg igenis egy komoly csomóval volt dolgom...nem holmi masnival... B)

Egy biztos, megmutattuk a mantás brigádnak, hogy mulat a magyar... :)

Link to comment
Megosztás:

Egy biztos, megmutattuk a mantás brigádnak, hogy mulat a magyar... :)

na felébredtem én is B) komoly volt a 7vége az biztos, születtek jó sztorik megint :) kabrioban is jó volt aludni és én még fel sem ébredtem arra h a mellettem parkoló audit borogatják és szól a riasztója :omg::D:D

reggel kicsit furcsa volt úgy kelni h be voltam még rugva rendesen :o

Link to comment
Megosztás:

Nah..nem voltam pár napot, szóval pótlás..:

Wazeee!

Ezt most találtam:

http://www.opelnet.fw.hu/

@Laci4:

Látom te regisztráltál... :lol:

Ez már nagyon réééégi dolog.. le vagy maradva :lol: Ez még akkoriban keletkezett amikor zárolva lett az a fórum...(igaz, nem ezért reggeltem oda)

De gondolom látod milyen sűrűn járok oda.. :lol: már el is felejtettem h van az az oldal :lol:

LoooL.. de azért egész jól utánozza.. honda VTEC Mókás.. és egyszer még eljátsza az ECU errort is :lol: tetszik!

Eltudom képzelni,ahogy Pista logó dekkel a szájában egy kiskéssel Anti gatyáját nyitogatja térden állva! :) :omg: :o

:D ;)

Link to comment
Megosztás:

Laci4 remélem a pénteki videok is felkerülnek majd az oldaladra,mert különben senki se hinné el hogy Karcsika milyen szépen teljesített :) :omg:

Őőő.. asszem nem sikerültek a videók! :D :) csak viccelek.. amúgy még nem is néztem őket.. de majd mindjárt megkeresem őket, hogy hova is töltöttem le..

Aztán majd felrakom őket, de mostanság nem nagyon van időm.. (nem a teljesítményed miatt B) )

Amúgy elgondolkodtam.. nem lehet,és most ezért meg fognak kövezni, hogy te vezetsz rajtolsz marha jól? :o vagy ilyen jól el van találva az a "nyamvadt" egynyóc?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.