Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Messze nem egy kategória....A sárgával mentem ellene mikor megvette akkor elmentem.Csütörtökön is mentünk akkor kikaptam.A hátsó kerék nagy elöny nála,szinte a rajtnál szerzett előnyét tartja.

Nagyon brutál mit tud indulni. Azótán már megherkmányolta hogy összenyisson a dual része, így kb. 1-1,5 autót nyert.

Tényleg jól megy...

Link to comment
Megosztás:

Messze nem egy kategória....A sárgával mentem ellene mikor megvette akkor elmentem.Csütörtökön is mentünk akkor kikaptam.A hátsó kerék nagy elöny nála,szinte a rajtnál szerzett előnyét tartja.

Majd kiugat Gelko hogy: 3000 sor 6 és rávág az ajtó oldalára! :)

Link to comment
Megosztás:

A senator nem gyorsulásra való....hiába hátsó kerekes.

Egyszer kifogsz egy hasonló emberkét aki olyan mint a Pista :) Képes a gyéri futóművével bárkit körbeautózni......Elég komoly egy elsőkerekes autót keresztbe rakni kézifék nélkül,na ez neki álltalába sikerül B)

Link to comment
Megosztás:

Egyszer kifogsz egy hasonló emberkét aki olyan mint a Pista :) Képes a gyéri futóművével bárkit körbeautózni......Elég komoly egy elsőkerekes autót keresztbe rakni kézifék nélkül,na ez neki álltalába sikerül :omg:

Ültem melette már,ő a példaképem! B) Nem kell ültetés,vannak a gyári futóműben is "tartalékok"! :)

Link to comment
Megosztás:

Hajaöttünk...Nagyon király volt a tali...kicsit berugtunk..nem nagyon csak kicsit, ahogy szoktunk...jó volt a bulááááj... :)

Ja és Zima ugyan nem olvassa a fórumot...de 1.05 sec... B)

Megint nem lehetett veled bírni, részeges disznó... :)

Link to comment
Megosztás:

Hajaöttünk...Nagyon király volt a tali...kicsit berugtunk..nem nagyon csak kicsit, ahogy szoktunk...jó volt a bulááááj... :)

Ja és Zima ugyan nem olvassa a fórumot...de 1.05 sec... B)

Ja, csak kicsit... egy emlékképem hajnalból:

Anti kimegy a nagysátor mellé brunzolni, aztán 10 perc gatyamatatás után hátrafordul felénk, és alig

érthető akcentussal megkért minket, hogy vigyünk neki egy kést... :) :omg:

Ezután Pista segített neki a gatyáját openolni, nehogy már bepisáljon ott helyben :o :D

Jót buliztunk, ez tény ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.