Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Belementem tegnapelőtt egy "fekvőrendőrbe" budáról pestre az árpádhidon a belső sávban és azóta folyamatosan világít (ha a motor be van inditva) az abs lámpám pedig előtte nem csinálta :) B) :) Akkorát kapott a baleleje hogy lehet ilyen ut(ak)on átengedni naponta többtizezer autót? :omg: :o :D

Link to comment
Megosztás:

Na most hogy már van gyári magnó is, és szépen ki is írja a csatornákat, lenne egy gondom, mivel azt írja ki hogy Bremsbelag vagyis a fékbetétem nem a gyári, így nem a rádiót mutatja hanem átvált a hibára, hogyan lehetne ezt töröltetni vele, hogy a rádiót írja ki?

Link to comment
Megosztás:

Na most hogy már van gyári magnó is, és szépen ki is írja a csatornákat, lenne egy gondom, mivel azt írja ki hogy Bremsbelag vagyis a fékbetétem nem a gyári, így nem a rádiót mutatja hanem átvált a hibára, hogyan lehetne ezt töröltetni vele, hogy a rádiót írja ki?

Össze kéne kötni a visszajelző két kábelét (mindkét oldalon), így ez a hibakód nem jönne elő többet.

Link to comment
Megosztás:

Na most hogy már van gyári magnó is, és szépen ki is írja a csatornákat, lenne egy gondom, mivel azt írja ki hogy Bremsbelag vagyis a fékbetétem nem a gyári, így nem a rádiót mutatja hanem átvált a hibára, hogyan lehetne ezt töröltetni vele, hogy a rádiót írja ki?

Két szálas az a kábel, ami lemegy, a csatiban is látszik, ha szétszeded. Összekötöd a két szálat és már nem is fogja csinálni.

Link to comment
Megosztás:

Belementem tegnapelőtt egy "fekvőrendőrbe" budáról pestre az árpádhidon a belső sávban és azóta folyamatosan világít (ha a motor be van inditva) az abs lámpám pedig előtte nem csinálta :) B) :) Akkorát kapott a baleleje hogy lehet ilyen ut(ak)on átengedni naponta többtizezer autót? :omg: :o :D

Villogtassátok ki az ABS-t, nekem is kidobta múltkor, hogy melyik jeladó volt szar. Aztán megpucoltam, megmozgattam a csatiját a jeladónak és máris jó lett! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.