Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ma jöttem be a megyeri úton és elöttem ment egy piros szép Cali lexus optikával meg xenon izzókkal. Egyik lámpánál mögötte voltam és mikor zöldre váltott nyomott egy kövéret és 3/4-ed gázzal utolértem :( Jó érzés volt. De szép volt a kocsi nagyon.Hátul nagy szárny....... :thumbleft:

Link to comment
Megosztás:

jah mos' hogy említed cartárs evvel állapítottam meg kollegámank 1.8 16v asztmán, hogy falsot szív6 a vas és ez által úszta meg a kedvezményesen 50 ropis légtömegnyelőt....

már visszahozta árát párX :(

Erről írnál bővebben? Hova fújtál,mit csináltál? Letesztelném én is a vasat, mert mint írtam, csinál érdekes dolgokat...(torpanás, nehézkesen pörög fel)

Hátha nekem is vmi ilyesmi van..

Link to comment
Megosztás:

OFF Celica-ról jut eszembe múlthéten haver megint oda adta a vasat megküldtem mint állat(mondta nem gond hajtsuk sport gép).............nem ment rosszul de majdnem felborultam vele és a végén ráadásul szétment az egyik lambdaszonda ,meg valami rákfenéje lett :shock: Pedig 2003-as az autó nem túl kecsegtető a jövőre nézve........én meg kérhettem sűrűn bocsánatot az amortizáció miatt :shock: ON

Petya: naaah.. és mostmár szted jobban megy mint a mi vasunk?

Hogy sikerült a majdnem bukfenc?

Link to comment
Megosztás:

Laci!

Végre valaki reagált rá... :wink:

Most olvastam el vagy 5-6 oldalt.. le voltam maradva!

Tudni lehet kinek a vasán van ilyen? (nem néztem honnan volt a link :oops:

Nekem nagyon tetszik..

Sokáig filoztam a matricán, hogy fel tegyem-e.. mert már milyen összematricázni a kocsit.. nem lutra album ez...

Aztán felraktam hátra a klubbosat.. nem bántam meg..

De eeezt.. ezt tuti felraknám... egyszerü, de mégis pöpec...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.