Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Jópofa srác vagy. 5 év mulva majd ha felétek járok kimosolygok a celicámból ahogy a cigányok viszik szinesfémhulladéknak az opeledet.

hol élünk. ugyanmár. csak nevetek rajtad. :laughing3:

egyszer másfélért géjesiii, aztán háromszázért daihatsu, aztán meg mutogatsz egy hirdetést....

ugyanmár. csak mosolygok rajtad :smt106

Link to comment
Megosztás:

Igen Benz kollega kitalál6ná már a mi a faxt akar, me' kezd nemkicsit idegesítővé vállni....

Nem hoztam el 170ért, hülye azé még nem vaok :(

Annyira....

Most mászom utána több szálon, ott tart a dolog, hogy 2 helyről is tudok 20ért komplett orrt, de azok is 8-10 évesek... tehát maj'nem ott tartok ahol vagyok. Viszont egyelőre nem rohadnak.

Utángyártottban ott tart a helyzet, hogy első alsó kereszttartó 7,5K doblemez 17 pro darab tehát eddig a 3 elem 42be one kedvezmény nélkül. Ha L tuom hozni vmelyik span segítségével 30-40% kedvezménnyel, akkor inkább újat veszek.

Egyelőre ennyi fejlemény....

Link to comment
Megosztás:

Sajnos nem, de gyakran szoktam látni!

Ha gondolod, legközelebb levillogom. Mit kérdezzek tőle?

Valami elérhetőség kellene, mert van a Tuning topicban egy BlackCat nevű user, aki szeretne tőle kérdezni a Caravan kapcsán.

Meg ha van reá lehetősége + kedve, akkor igazán írogathatna ő is itt :wink: :(

Kösziiiiiiiii :(

Link to comment
Megosztás:

miért lenne az Ádám?

Amúgy anno éjn is filóztam ezen, amikor már a 15.dik ecohuszár talált be az 1.0ás fostalicskájával,h kiragasztok vmi olyasmit,h ez nem sima asztra te fász vagy hasonló, de inkább hagytam a francba és nap mint nap megküzdök velük nagy nehezeeeen :( :( :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.