Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

haverral jövünk a nagykőrösin kifele a senivel...haver vezet...

hátulról közeledik egy tunyingos G astra, tapad majd jobbról megelőz.az RS tuningos Coupe volt...haver kérdi megkergessük ? mondom persze :)

hamar utolértük és utána durvát kapott pedig ő is tolta neki...késöbb mellénk érnek a kereszteződésnél, a vezető nem nézett át csak a mellette ülő lány. odanéz a srác is kérdem az anyósülésből hogy hányas a kocsi.mondja h 1.8...

annyit mondtam csak h 3000 majd megütögettem a kocsi oldalát és elhúztunk :)

nem volt szép dolog de jó volt egy ilyen bohóctuningosat otthagyni B) jah és rá volt irva h eladó

Link to comment
Megosztás:

haverral jövünk a nagykőrösin kifele a senivel...haver vezet...

hátulról közeledik egy tunyingos G astra, tapad majd jobbról megelőz.az RS tuningos Coupe volt...haver kérdi megkergessük ? mondom persze :o

hamar utolértük és utána durvát kapott pedig ő is tolta neki...késöbb mellénk érnek a kereszteződésnél, a vezető nem nézett át csak a mellette ülő lány. odanéz a srác is kérdem az anyósülésből hogy hányas a kocsi.mondja h 1.8...

annyit mondtam csak h 3000 majd megütögettem a kocsi oldalát és elhúztunk :)

nem volt szép dolog de jó volt egy ilyen bohóctuningosat otthagyni :omg: jah és rá volt irva h eladó

Na de ügyvéd úúúúrrr! :) ÉS ha még tudta volna a muki,hogy a seni mennyiben van... B)

Link to comment
Megosztás:

Srácok, ezt jól megjegyezni! Ha majd véletlenül valamikor ilyesmi dologért ott ülünk a bíróságon, akkor a magas, szőke ügyész úrnak, esetleg bíró úrnak csak kacsintunk, és azt mondjuk: Ejnye, ejnye, mit csinált ön 2007.07.15-én? :)

Magas szőke?Felemás cipőben? B)

Link to comment
Megosztás:

Végül is...szerintem tök rentábilis ez az egész...

Én 5 évvel ezelött 1 misiért vettem a GSI-t és most 1 misiért adtam el...ergó ennél értéktartóbb autóm soha a büdös életben nem lesz...(remélem... B) ) Na jó a fenntartása az kicsit más tészta... :)

:)

én is így voltam a calival, igaz, jóval kevesebbet dobtam rá

nálam a képlet 1+1=1 volt

nálad meg 1+1+1+1+1....=1 :omg:

Link to comment
Megosztás:

hát ez ennyiért vicc... lehet, hogy sokban van neki, de ez még ráadásul teljesítményre is közepes. Még ha OPC szív dobogna benne...

lesz ez még ócsóbb is

de ráadásul nagyon gány

alulról főleg

rs-tuning nem vitte túlzásba, kúlaverdás stílusban megcsinálta :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.