Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Magyarország 2007 B)

Végül is...szerintem tök rentábilis ez az egész...

Én 5 évvel ezelött 1 misiért vettem a GSI-t és most 1 misiért adtam el...ergó ennél értéktartóbb autóm soha a büdös életben nem lesz...(remélem... :) ) Na jó a fenntartása az kicsit más tészta... :)

:omg:

Link to comment
Megosztás:

Végül is...szerintem tök rentábilis ez az egész...

Én 5 évvel ezelött 1 misiért vettem a GSI-t és most 1 misiért adtam el...ergó ennél értéktartóbb autóm soha a büdös életben nem lesz...(remélem... :) ) Na jó a fenntartása az kicsit más tészta... :)

:omg:

1 misiért adtad el ? te csináltatod meg ?

mi anno '93 ban 1.1 környékén vettük az astrát újonan és 10 éves korában 1.1 ért adtuk el :o

1 misiért vehetsz ilyet is B)

Link to comment
Megosztás:

Én is ezt mondtam, amikor kimentem párizsba kocsival.

50 km-enként lehet a kasszához fáradni és nem kis pénzt fizetni, csak hogy a pályán mehess.

Na meg bent párizsban ahogy az emberek közlekednek... :)

a kedvencem az volt amikor az IGO franciaország határán beháborodott B) navigáció onnantól gyakorlatilag semmi nem volt... a párizsi forgalomról haverom tudna mesélni, TK-ra vágott egy 1200kilóméteres ötös golfot cobra 11 sztájlingban, kövzetlenül párizs elött.... (nem ő volt a hibás, és kapott rögtön másik autót a sixttől)

Link to comment
Megosztás:

Úgy látszik az IGO a Francia határnál meggajdul. :) Mi amikor jöttünk haza, a francia-német határig részletesen berítuk az utat, és onnan a célállomás Székesfehérvár. Már ott voltunk a határnál, és onnan mindenképpen Svájc fele akart minket vinni. Állítom, a nagy sötétben még kerékpárúton is mentünk. :) Viszont nekem a közlekedéssel semmi bajom nem volt (igaz, nem is én vezettem B)). Persze, mi nem Párizsba, hanem Dél-Franciaországba mentünk. Viszont odafele az olaszoknál... No, az a nem semmi...

Link to comment
Megosztás:

Hétvégén lezavartam a Calival 500 kilcsit. Kicsit izgultam, de minden rendben ment, azt leszámítva, hogy 260nál leszakadt egy alkatrész, dehát az úgyis csak súly volt...

Volt rendőrségi RS oktávia is, de kedves aranyos lány vezette, így csak pár szót váltottunk. :)

Link to comment
Megosztás:

Nem gyári, eggyel nagyobb méret van fent. 200nál 198 GPS szerint.

Így azért már minden más... :)

De azért nem kellett volna megkegyelmezni az Octaviának...vagy megasajnáltad őket...és inkább megálltál szundítottál egy negyed órát mire utólértek?

Vagy féltél hogy kilövik a kereked helikopáterről???

B) :)

Link to comment
Megosztás:

Így azért már minden más... :)

De azért nem kellett volna megkegyelmezni az Octaviának...vagy megasajnáltad őket...és inkább megálltál szundítottál egy negyed órát mire utólértek?

Vagy féltél hogy kilövik a kereked helikopáterről???

B) :)

Én értem utol. De szerencsére utána gyorsan lekanyarodtak és mehettem tovább békésen.:omg:

((Viszont érdekes, hogy nem padlógáznál fogy el a benya, hanem közepes gyorsításnál. Kicsit oda kéne még fésülni a phase3-nak a középtartományban.))

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.