Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Lehet, hogy a végét járja...meg kár hogy piros... :)

friss műszaki, megkímélt szép állapot. Eddig nem láttam piros túrúst. Autóbeszámítás hmmm. Ha lenne valami öreg kotlám de már nincs meg a jó kis 2107esem. Pedig akkor lecsapnék rá simán ha ennyi az ára. Úgyis kell majd egy 28as váltó néköm.

Link to comment
Megosztás:

Drakula!Viszont ideje lenne kisit megbolondítani a vasat.......Nehogymá egy C20NE megszorongasson bázz..... :) Itt is minden most a rajton múlt kb..

Azért elárulnám, hogy az a C20NE A Corsa mindössze 690 kilós, így viszont nagyon jó eredmény, hogy még így is 5 századdal jobb voltam.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy a terv nem nagy, csak kicsit javítunk a menetteljesítményeken...

Megkapja ezt a Coolert, egy GT20-as turbót, 1.6 baron, katalizátor ki, EGR le...ja meg 502-es nagycsúcsok bele...

Ennyi...

Így lesz kb 180-190 LE, és 400-430 NM között...

Most 135 paci és valahol 300 NM körül van...

Gyárilag meg 110 LE és 230 NM...

Na ez a projekt, de csak ráérősen...nem sietek...majd ahogy olcsón összejönnek a dolgok...cooler meg csúcsok már megvannak, már csak a turbó kell...

Link to comment
Megosztás:

Amúgy a terv nem nagy, csak kicsit javítunk a menetteljesítményeken...

Megkapja ezt a Coolert, egy GT20-as turbót, 1.6 baron, katalizátor ki, EGR le...ja meg 502-es nagycsúcsok bele...

Ennyi...

Így lesz kb 180-190 LE, és 400-430 NM között...

Most 135 paci és valahol 300 NM körül van...

Gyárilag meg 110 LE és 230 NM...

Na ez a projekt, de csak ráérősen...nem sietek...majd ahogy olcsón összejönnek a dolgok...cooler meg csúcsok már megvannak, már csak a turbó kell...

Antiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!Kezdőőőőőőőőőőőőőőőőőőődik! :)

Link to comment
Megosztás:

Mesélj csak.........

na mi a fene köne egy ilyen? Tudod te is mennyi sz.vás van ezekkel néha. majd kérem belőle a váltót, f20 bele és front. Na így már lecsaphatnál rá B)

Tulajdonképpen nem turbósat keresek, cak átnéztem Vectrából, Caliból és Astrából is a 108kW-nál erösebb példányokat és úgy találtam.

De szerintem megint V2000 lesz! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.