Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Megjöttem Pécsröl, a gyorsulásról.

EVO szervezés volt, de meglepöen gyakran lehetett indulni. :)

Sajnos ez is csak 201m volt, de nem baj, mert tulajdonképpen abban elég jó szoktam lenni.

A mai legjobb idöm 9,003@123,3km/h. Ez volt az abszolút lagjobb idö a kategóriában.

De a legjobb, hogy mivel már végre lehet normálisan váltani a vassal, ezért elsö lettem a kategóriában! B)

Link to comment
Megosztás:

Megjöttem Pécsröl, a gyorsulásról.

EVO szervezés volt, de meglepöen gyakran lehetett indulni. :)

Sajnos ez is csak 201m volt, de nem baj, mert tulajdonképpen abban elég jó szoktam lenni.

A mai legjobb idöm 9,003@123,3km/h. Ez volt az abszolút lagjobb idö a kategóriában.

De a legjobb, hogy mivel már végre lehet normálisan váltani a vassal, ezért elsö lettem a kategóriában! :omg:

Gratulálok, nagyon szép eredmény! B) :)

Link to comment
Megosztás:

Megjöttem Pécsröl, a gyorsulásról.

EVO szervezés volt, de meglepöen gyakran lehetett indulni. B)

Sajnos ez is csak 201m volt, de nem baj, mert tulajdonképpen abban elég jó szoktam lenni.

A mai legjobb idöm 9,003@123,3km/h. Ez volt az abszolút lagjobb idö a kategóriában.

De a legjobb, hogy mivel már végre lehet normálisan váltani a vassal, ezért elsö lettem a kategóriában! :)

Mennyien voltatok ?

Kjupát kaptál ? :)

Link to comment
Megosztás:

Innen egyedül mentem, aztán Pécsváradon csatlakoztam pár ismeröshöz. Na meg ott volt az a zöld C20NE A corsás is, azt is ismerem. Most elöször tudtam elverni, igaz talán 10 centivel! B)

Igen, kupát is kaptam, meg felállhattam a dobogó legfelsö fokára is! :)

Link to comment
Megosztás:

Innen egyedül mentem, aztán Pécsváradon csatlakoztam pár ismeröshöz. Na meg ott volt az a zöld C20NE A corsás is, azt is ismerem. Most elöször tudtam elverni, igaz talán 10 centivel! :)

Igen, kupát is kaptam, meg felállhattam a dobogó legfelsö fokára is! :)

Pikcsőr a jeles eseményről ? B)

Link to comment
Megosztás:

Szép a szín.

Sztm akkor is full polír,pláne ehez a színhez.

először felrakom így aztán majd meglátom. Én is a full felé hajlok. Meg utána vissza lehet csiszolni és fújni. Majd meglátom. Köszi a véleményeket, jövő héten rakom fel a kész kasznis képeket. Juj de várom már. Hosszú volt ám ez a 2,5 hónap.

Link to comment
Megosztás:

Innen egyedül mentem, aztán Pécsváradon csatlakoztam pár ismeröshöz. Na meg ott volt az a zöld C20NE A corsás is, azt is ismerem. Most elöször tudtam elverni, igaz talán 10 centivel! B)

Igen, kupát is kaptam, meg felállhattam a dobogó legfelsö fokára is! :)

gratula akkor a kupát holnap meg is tekintem

Link to comment
Megosztás:

Innen egyedül mentem, aztán Pécsváradon csatlakoztam pár ismeröshöz. Na meg ott volt az a zöld C20NE A corsás is, azt is ismerem. Most elöször tudtam elverni, igaz talán 10 centivel! B)

Igen, kupát is kaptam, meg felállhattam a dobogó legfelsö fokára is! :)

Drakula!Viszont ideje lenne kisit megbolondítani a vasat.......Nehogymá egy C20NE megszorongasson bázz..... :) Itt is minden most a rajton múlt kb..

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.