Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nekem is 100-as van, igaz mint írtam, nem delphi, hanem delco.

Mikor lesz így a javítás neked? Mert ha gondolod, megkérdezem az itteni bevált helyen, hogy mibe lenne, és max. posta, ha más nem. :omg:

megkérdezni megkérdezheted,,bárnem tom tudok-e a generátorrol adatot adni.. azon kívűl h 100amperes delphi.

Állítólag még ebből is van 9 meg asszem 6 diódás hid...

Szal max általánosságban ha kérdeznéd...vagy esetleg kocsi alváz-motorszámot tudokadni..(de azért majd lemegyek, és megnézem, hátha meg tudom tükrözni a generátort)

Amugy hétfőn kérdezi meg a szaki, a tárcsát...

Láng oldalán nézelődtem.. a kocsimra rákeresve,a generátort kiválasztva dobja a 120as Bosch-t F-astrára.. szal van esély.. remélem.. :)

nem, mert abból csak te voltál kint szerintem, viszont a 30 éves crx, meg 15 éves civic is lenyomta

meg szakadt nissan sunny gti, meg minden más, ami kint volt

szóval mindenki, akivel ment :o

Azért az a nissan nem volt olyan rossz.. egész jól ment...asszem van videóm is..

A typerrő meg lemaradtunk asszem...

és igen..Mélykék úr, drága volt a jegy! :D B)(de csak egy órás belépőt vettünk) :)

Link to comment
Megosztás:

nem, mert abból csak te voltál kint szerintem, viszont a 30 éves crx, meg 15 éves civic is lenyomta

meg szakadt nissan sunny gti, meg minden más, ami kint volt

szóval mindenki, akivel ment B)

Akkor lehet nem egyről beszélünk, tegnap akivel ment köztük a (Nissan Sunny-t) is, mindet elverte. Mondjuk a Nissan Sunny GT az egyik barátomé volt ő adta el néhány hónapja a mostani tulajnak, az a kocsi 15.1-et ment Tökölön 402méteren. Tegnap mentem vele és ős is elvert 1 autóval, igaz akkor kipörgés-gátlóval mentem és majdnem lefejeltem a műszerfalat annyira megtorpant indulásnál. Viszont utána éjszaka az árpád úton nem bírt velem a 240 lovas subaru sem :) De egyébként annyira nem mond semmit a hajógyári, akárhány lovas a gép ha nem tapad a gumi, Kaszkadőr mantája bárkit elver ott 200 méteren speer difivel, de a 2/a-n meg 200-on kap tőlem 2 autót. Mindenesetre örülök neki hogy a sima széria GSI-m ha nem is veri el jó gumikkal de fej fej mellett megy egy 4 millás 200 lóerős Hondával, az nem piti, szerintem.. Majd kiderül ha lesznek jó kerekeim, mert most semmi értelme mikor kettőbe is kapar...

Link to comment
Megosztás:

Hát nekem sajna nics...

Sonique múlkor leírta, hogy hol is van, melyik csavar az...egy kis gyűszű szerű motyó az egész...csak visszarakásnál arra figyeljetek, hogy még véletlenül se menjen közé még csak por se..."porsche" B) , mert meg fog állni mint a szög...aztán kicsit csapágyas lesz a moci...nekem volt ilyen...kiru amikor 6000nél kivillan a piros lámpa...de akkor már tulképpen mindegy... :)

Link to comment
Megosztás:

Hát nekem sajna nics...

Sonique múlkor leírta, hogy hol is van, melyik csavar az...egy kis gyűszű szerű motyó az egész...csak visszarakásnál arra figyeljetek, hogy még véletlenül se menjen közé még csak por se..."porsche" B) , mert meg fog állni mint a szög...aztán kicsit csapágyas lesz a moci...nekem volt ilyen...kiru amikor 6000nél kivillan a piros lámpa...de akkor már tulképpen mindegy... :)

És hol írta ezt le? Csak hogy ne keressek órákon átt a több ezer hozzászólás közt :)

Link to comment
Megosztás:

Hát ezt most meg nem mondom, de majd megkeresem neked...

Viszont meg kell, hogy kérjelek, hogy az aláírásodból a hírdetésszerű szöveget vedd le légyszíves, mert tiltja a fórum szabályzata az ilyesfajta hírdetést... :)

Remélem ebből nem lesz harag vagy ilyesmi...amúgy lehetőséged van hírdetni a fórumon némi anyagi támogatásért a klub felé...

Ha ez érdekes lehet neked, akkor írj a vezetőségnek... B)

Link to comment
Megosztás:

Hát ezt most meg nem mondom, de majd megkeresem neked...

Viszont meg kell, hogy kérjelek, hogy az aláírásodból a hírdetésszerű szöveget vedd le légyszíves, mert tiltja a fórum szabályzata az ilyesfajta hírdetést... :)

Remélem ebből nem lesz harag vagy ilyesmi...amúgy lehetőséged van hírdetni a fórumon némi anyagi támogatásért a klub felé...

Ha ez érdekes lehet neked, akkor írj a vezetőségnek... B)

Természetesen kiszedtem, csak azért tettem be hogy az szolgálja a közösség érdekeit ha olcsón vagy sok esetben ingyen segítséget nyújtunk az Opelosoknak, nagyon televagyunk melóval, szóval hirdetésre nincs szükségünk, de köszi hogy szóltál, nem szeretném ha bárki is megsértődne rám:)

Link to comment
Megosztás:

http://i14.ebayimg.com/02/i/000/a9/16/aa2c_1.JPG

Na itt egy pumpa...

Van rajta két hosszúkés henger alakú nyúlvány, csavarral a végén...

Na ezek közül az egyik az...csak most így hírtelen nem tom melyik pontosan...abból csavart kitekered, kijön egy rugó, és a végén van ez a szelep...

Köszönöm szépen, ezek szerint ennek csak ott van, a Fordnál és a Nissan Primeranal a blokk oldalában van az olajszűrőnél, szinte 1 perces művelet kivenni, itt viszont nem egyszerű, :S Olajleengedés, tömítés, stb.. stb... :S

Képpel nem idézünk, levettem linkre, Anti Ehhez a link elött után az "img" szót kell kitörölni...

Link to comment
Megosztás:

Ez a fránya kép :) Nem kéne esetleg megcsinálni php-ban hogy idézéskor ne vigye mgaával a képet? 1 perces művelet és akkor nem kell szerkeszteni más hozzászólását B) Tudom nem sajátfejlesztésű motor de meg lehet csinálni, én is így csináltam meg a saját fórumomban, igaz azt én csináltam az egészet. de nem offolok :)

A képet meg köszi, akkor holnap lehetséges hogy le is kapom a kartert. Viszont ma vettem olajgombát, és még hidegen mindig világít a lámpa olyan 5 másodpercig, igaz ez majdnem 10 volt a régivel..:S

Link to comment
Megosztás:

Hát a péntek 13 nekem ma jött elő... Hajnalban úgy indultam, hogy töltésjelzőm világított, de volt töltésem végig(Gabi féle bc-t sasoltam, és 13,7-14,1 között mutatott szépen)... szal Laci4! Előbb megnézem, mi a fákk vannak a kocsimmal, aztán ha én voltam lúzer, akkor ajánlom továbbra is magam az esetleges beszerzés terén, ha meg nem én vagyok a láma, akkor megyek asztalt borogatni a helyre, ahonnan vettem a diódahidat, meg a feszszabályzót.

Link to comment
Megosztás:

na kíváncsi vagyok a véleményetekre is :)

Maradjon így perempolírral vagy full polír legyen?

http://www.kepfeltoltes.hu/thumb/070715/po...ltoltes.hu_.jpg http://www.kepfeltoltes.hu/thumb/070715/po...ltoltes.hu_.jpg

Nekem nagyon tetszik így is de gondolkodom a teljes políron. Nagyon szép lenne szerintem, de nem lenne túl csicsás úgy. Na erre varrjál gombot B)

itt van nagyban is:polír

polír még mindig

Hali.

Sztem hagyd igy k...a jól néz ki igy is.

Aztán ha megunod akkor full polir is lehet.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.