Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Miért nem hoztad hozzánk! B)

Csak azért, mert úgy voltam, vagyok vele, hogy, hogyha magával a generátorral lenne valami, akkor már helyben vagyunk, és a szaki meg tudja csinálni..

Remélem nem lesz.. csak csere bere, és évekig hibamentes használat..(vagy amig el nem adom :))

De azért köszi... :)

Link to comment
Megosztás:

Ok!A tiédben tudom mi van mert már írtad ez meg annyiban különbözik hogy nagyobb turbó van rajta.Világos B)

Más.

Nem és nem tudok rájönni miért írja a comp az Abblendl.Rücklicht-ot.

Írták páran hogy hátul vmi nem stimmel,pedig ott minden rendben.Világít minden akkor amikor kell.

Az Abblendl. rövidítés az tuti az Abblendlicht-ből ered ami tompított fényszórót jelent.

Nem lehet hogy a Rücklicht ebben az esetben nem hátsót vmit jelent hanem visszajelzést vagy ilyesmit?

Szerintem az angel eyes kavar vmit mert az 1ik h4 es csati csak úgy szabadon van a motortérben.De a bekötési rajz így mutatta. :)

Nekem a múltkor az első fényszóró kiégésekor is ezt írta ki.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is az lesz.. rakj rá egy izzót és kiderül :)

Ha az üres csatiba beleteszek egy h4es izzót és felkapcsolom a tompítottat akkor az lámbában lévő izzók is és ez izzó is világít,de sajnos a comp. ilyenkor is írja hibát. B)

Ha viszont lekötöm az angel-t és mind a két csatiba h4 kerül,nem írja! :)

Elkurtam volna a bekötést?

Link to comment
Megosztás:

Ha az üres csatiba beleteszek egy h4es izzót és felkapcsolom a tompítottat akkor az lámbában lévő izzók is és ez izzó is világít,de sajnos a comp. ilyenkor is írja hibát. B)

Ha viszont lekötöm az angel-t és mind a két csatiba h4 kerül,nem írja! :)

Elkurtam volna a bekötést?

Sztem nem. nem néztem meg a bekötést, de valszeg az lehet mint Petyának volt.. jah tééényleg?! nem xeon?

Mert neki azzal volt baj..

Ugyanis más az ellenállás...

Ha jól látom nem xenon... nem követtem le a bekötést, mert most sietek, de sztem akkor ott az ellenállásokkal lesz baj(az izzókéval)

Mivel egy csatira megy, igy valszeg megbolondítja a bc-t.. ha hazajöttem esetleg megnézem jobban....

Link to comment
Megosztás:

Sztem nem. nem néztem meg a bekötést, de valszeg az lehet mint Petyának volt.. jah tééényleg?! nem xeon?

Mert neki azzal volt baj..

Ugyanis más az ellenállás...

Ha jól látom nem xenon... nem követtem le a bekötést, mert most sietek, de sztem akkor ott az ellenállásokkal lesz baj(az izzókéval)

Mivel egy csatira megy, igy valszeg megbolondítja a bc-t.. ha hazajöttem esetleg megnézem jobban....

Nem,nem xenon.Ok Laci ha tudod nézd majd meg!Köszönöm előre is! B)

Akkor is más az ellenállás, ha egy oldalra két izzót kötsz.

Kössed át a lámpákat úgy, hogy oldalanként egy lámpát kötsz rá a csatikra, akkor elvileg kussolni folg.

Ne haragudj Demó de nem értem hogy mondod :)

Link to comment
Megosztás:

Na évszázadok óta először nem lesz kinnt a brigád...szép...

Viszont, ma reggel hazafele a melóból miután 5 klimásnál voltam, és mind csak 1 két hét múlva tudta bevállalni a vasat eltökéltem magam...

Attiéknál Bálinttal összereaktuk a klímát...hát nem volt egyszerű kibogozni, lebontani az elejét, aztán csere és vissza minden...majd két házzal arrébb van egy klímás bácsi...csak ajánlani tudom...nem tudom, hogy drága e vagy sem, de nagyon kedves volt az úr, és mindent elkövetett, hogy jó legyen a motyó...még át is jött megnézni, hogy hogy állunk Bálinttal... :)

A végeredmény...5.5 fokos luftit fúj a klíma...

Viszont megállapítottuk, hogy valami kart.védő biztos, hogy kelleni fog...mert ez most így 80.000-be fájt...

Link to comment
Megosztás:

Nembaj, vigasztaljon az, hogy a váltó 5000...

:omg:

:o :) B)

Ja meg szépen helyretettük a lököst...mondjuk ebben már biztos voltam amikor lekerült, hogy nem csak úgy vissza lesz rakva...igazából az összerakás fele ideje ezzel ment el...aki ismeri Bálintot ezen már meg sem lepődik... :)

Link to comment
Megosztás:

Őőőő.. mi is törpént Anti bácsi?

Mi lehet kinézünk szigetre Petyával, bár kicsit fáradt vok..

G-astra generátort megszoptuk. nem jó a tárcsa.

Sonique: :leborulós smilie: Igazad volt.. nem kicsit.. egyik 5vagy 6 bordás, másik meg 1el kevesebb

Tengelyük átmérője ok, csak épp a menetes illetve sima rész aránya nem..

Igy az F-tárcsája nem megy át..

Hétfőn megkérdezi a szaki, van-e ehez a generátorhoz F-astrás tárcsa.. ha van, és nem fogok padlót az árától, az megy bele.. ha nincs..

Egyébként valszeg a 3fázisból az egyik ment a menybe..(diódák)...szal tölt tölt.. kérdés meddig birja.. :)

Link to comment
Megosztás:

Egy Ilyennel (csak szürke volt) versenyeztem tegnap a hajógyárin, csak elinduláskor kaptam ki tulajdon képen, 185x14-es noname "valami tescos" (így vettem) gumiijaimmal szinte semmit nem tudtam indulni, de amit rám tett induláskor azt az egy autót csak azt birta megtartani, de 3.-ban így is éreztem hogy be tudnám fogni. Szóval jól megy a vas, pedig full gyári minden része, még csak egy direkt szűrő sincs rajta. :) Kipróbáltam a kipörgésgátlót is, fuu nem gondoltam hogy majdnem lefejelem a műszerfalat úgy befullad :S de kikellett próbálnom, pedig mondtátok hogy azzal ez lesz. B)

Link to comment
Megosztás:

16ezer :) 100Amperes generátor...

Nekem is 100-as van, igaz mint írtam, nem delphi, hanem delco.

Mikor lesz így a javítás neked? Mert ha gondolod, megkérdezem az itteni bevált helyen, hogy mibe lenne, és max. posta, ha más nem. :omg:

Egy Ilyennel (csak szürke volt) versenyeztem tegnap a hajógyárin, csak elinduláskor kaptam ki tulajdon képen, 185x14-es noname "valami tescos" (így vettem) gumiijaimmal szinte semmit nem tudtam indulni, de amit rám tett induláskor azt az egy autót csak azt birta megtartani, de 3.-ban így is éreztem hogy be tudnám fogni. Szóval jól megy a vas, pedig full gyári minden része, még csak egy direkt szűrő sincs rajta. :) Kipróbáltam a kipörgésgátlót is, fuu nem gondoltam hogy majdnem lefejelem a műszerfalat úgy befullad :S de kikellett próbálnom, pedig mondtátok hogy azzal ez lesz. B)

Szerintem a direktet ne bánd, hogy nincs. :o

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.