Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na muti !

De a GSI - ét :) (R.I.P)

nem ér ám a gázolaj falóval dicsekedni ;)

Én Redi ellen küzdök a lehetetlenért azért mutattam :omg:

Gabi akkor valami okosat ha mondanál esetleg?!

Piiiiista Te meg akkor légyszives mondd a te 'verziod' ! Jókedvre derülés gyanánt :o

Bár hülyeséget azt én is tudok gyártani :D

Én is tegyek fel képet??? B)

Passz...ez amolyan Futó Gabis kérdés... :)

Link to comment
Megosztás:

Venti relé ügyben senkinek semmi ötlete? :)

Elővettem a kezelésit,de abban sajna nincs benne.. csak hogy melyik bizti az..(utsó 30as)

De ha kiszedegeted a reléket, nem hinném, hogy baj legyen.. persze ne járó kocsinál.. :omg:

Viszont ránéztem a rajzra, azon nem is látok relét..(igy csináld kapcsolási) ugyanakkor én is szoktam hallani,hogy kattan valami.. most kicsit elbizonytalanodtam hogy hogy is van ez?! :) B)

Link to comment
Megosztás:

Passz...ez amolyan Futó Gabis kérdés... :)

Nos, a gyári légkondi nélküli gsi-ben simán hőkapcsoló és motor van fixbe kötve (F15 biztosíztékon).

Viszont a gyári légkondisoknál meg van rendesen variálva a kör. Ott F14, F15 és F21 bizti is van, valamint

a K60, K26, K51, K52, K67 reléktől függ a venti működése. Közvetlenül a K67 kapcsolja, a többi viszont a

légkondi hűtőjével variálja.

Link to comment
Megosztás:

Nos, a gyári légkondi nélküli gsi-ben simán hőkapcsoló és motor van fixbe kötve (F15 biztosíztékon).

Viszont a gyári légkondisoknál meg van rendesen variálva a kör. Ott F14, F15 és F21 bizti is van, valamint

a K60, K26, K51, K52, K67 reléktől függ a venti működése. Közvetlenül a K67 kapcsolja, a többi viszont a

légkondi hűtőjével variálja.

Erről gondolom van rajzod.. nekem nem biztos.. át tudnád nekem valahogy küldeni? Érdekelne...

Mert amikor megy a klima, érzem,hogy a vizhőtől függetlenül is variállja a kapcsolást(persze azt is nézheti valahogy)

Meg ami fura volt..ha jól emlékszem, hogy olyan mintha sorba lenne kötve nálam a két venti.. sima hűtő,+klima...

Ha jól rémlik azért, mert ha lehúztam a sima hűtőról a táp ventit, leállt a klimáé is.. de lehet más az oka..

Majd jól megnézem a rajzon.. ha átküdőőőd.. itteni mail él... pl :)

Link to comment
Megosztás:

Ige' ige' alkottam :) Ahogy Laci4 is mondja,

gyanus is nekem hogy a fele üres meg ugye az szakadt sárga bizti is...

... kiszedtem a reléket hát amire számítottam az lett... semmit nem tudtam megállapítani és a bűvös K67-est sem találtam ...

csak mérföld hosszú GM számokat...

a relék darabja olyan 2500 től 7-8e ft ig terjed kb... húzos ám.

Jaja.. fényképet is alkotott róla B)
Link to comment
Megosztás:

Minden relén a 85 és 86 láb a behúzó tekercsé. Vedd ki őket egyenként, és kösd az akkura!

Ha csak simán kattan, akkor maga a behúzó része jó... ha tudsz mérni esetleg a kapcsoló

körön ohm mérővel, akkor a kontaktusok hibáját is ki lehet zárni (pár ohm lehet csak az

ellenállása a zárt körnek, ha több, akkor valszeg meg van égve a kontaktus).

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.