Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ne gyötrődj! Vedd meg azt a dísztárcsát, ami a cicás rovatban van. Gondolj csak bele! A 14''-os felniből csinál 16''-ost! Ez ám a biznisz! :D :rolleyes: Ja, és ráadásul króm színben! <_<

nálunk a multkor volt egy autón ilyen. assze dévú kaloszon... csodájára jártunk, majd elgondolkoztam, hogy helyesen tettem amikor kiadtam egy táska pénzt a coupéra felnire+gumira... ilyen kellett volna nekem is. ;)

appám.... nagyongáz...

Link to comment
Megosztás:

Hááááááát... FK... nemtom. <_<

Én asszem azt kell mondjam, csalódtam kicsit benne. :rolleyes:

Az egyik első gólyalábon keresztbeállt a meneten az egyik állítócsavar... valszeg új menetes

szárat kell majd hegesztetni rá. Aztán most meg a másfél éves FK toronyszilent adta meg magát

nagyon...

Link to comment
Megosztás:

Hááááááát... FK... nemtom. <_<

Én asszem azt kell mondjam, csalódtam kicsit benne. :rolleyes:

Az egyik első gólyalábon keresztbeállt a meneten az egyik állítócsavar... valszeg új menetes

szárat kell majd hegesztetni rá. Aztán most meg a másfél éves FK toronyszilent adta meg magát

nagyon...

Neked is állítható magasságú van benne?

Link to comment
Megosztás:

Pedig jól néz ki a 9X16...csak meg kell nézni Dini heggesztett ótóóját is hogy feldobja...vagy Zimáét is.. :rolleyes:

Szerintem egy jó 17" os felni is fel tudja dobni az autót,és sokkal kényelmesebb közlekedni vele nap mint nap.Na meg az se utolsó szempont hogy nem állítgatnak meg állandóan hogy kilóg a kerék.....Nagy dillema ez,de mivel ebben az évben elköltöttem egy valag pénzt így idén tényleg nem akarok már ezen gondolkodni.Egyenlőre jó lenne ha az eddig megcsinált dolgok tökéletesek lennének.

Link to comment
Megosztás:

Hát, tuti hogy nem feszítenék 1mm-t csavaronként. :rolleyes:

De mindenki csinálja, ahogy érzi. Majd ha elpattannak a kemény 10.9-es csavarok a feszültségtöl, akkor lehet nézelödni, hogy melyik árokba, vagy autóba szeretne beleszállni.

Akkor inkább másik felni, aminek passzol a lyukosztása. Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Hát, tuti hogy nem feszítenék 1mm-t csavaronként. :rolleyes:

De mindenki csinálja, ahogy érzi. Majd ha elpattannak a kemény 10.9-es csavarok a feszültségtöl, akkor lehet nézelödni, hogy melyik árokba, vagy autóba szeretne beleszállni.

Akkor inkább másik felni, aminek passzol a lyukosztása. Szerintem.

Noés az excenter tőcsavarok? Én legalábbis így szeretném felrakni az 5*120-at az 5*118-ra. A feszítés ötlete nekem sem tetszik.

Ha már felninél tartunk.

Addig nem veszek felnit míg egy ilyenre nem lesz pénzem.

Gyönyörűek! De véletlenül nem Trabiról kerültek le? Legalábbis a közepén lévő jel nagyon arra hajaz. Istenien nézhetnek ki egy kiskrahácson!

Ui.: Megnéztem a linket, és a méretek alapján nehezen elhihető, hogy ezeket Trabira felpajszerolták volna. <_<

Módosítva : Sörös Sanyi
Link to comment
Megosztás:

Ui.: Megnéztem a linket, és a méretek alapján nehezen elhihető, hogy ezeket Trabira felpajszerolták volna. :)

Röhögni fogsz,de ha a krahács alá az új 4T kerékagyai vannak felrakva,akkor mehet rá a 4x100,mert ha jól emléxem az wosvágeny már és ugye ott is szabványméret a 4x100!

Link to comment
Megosztás:

Na kész a kinyomó csapágy csere, nem volt kis meló, sajna nekem nagykuplungom van így le kellett szedni a blokkról a váltót de annyira elbírtuk tolni, a bakkok engedtek annyit hogy épphogy kiférjen a csapágy, (1-2 spajszerral) B) Fuuu de halk most már a vas :)

Link to comment
Megosztás:

Röhögni fogsz,de ha a krahács alá az új 4T kerékagyai vannak felrakva,akkor mehet rá a 4x100,mert ha jól emléxem az wosvágeny már és ugye ott is szabványméret a 4x100!

Nem is a 4x100-nál jöttem rá, hogy nem Trabi, mert a kétütemű újtípusú féltengely ricnijére egy az egyben rámegy az A Corsa agya, és hátra is vannak okosságok. Ami a nagy felvilágosodást okozta az a 9x17 & 9,5x17 méret volt. No, ehhez már flex, pajszer és 25 Kg kartonpapír kell a felrakáshoz, és rengeteg zsíroskenyér a tekeréséhez! :) Bár én az enyémen nagyon gondolkodtam a szervón, mert gyárilag hycomat volt, és alapból volt rajta egy szivattyú, ami csak úgy ott volt. No, az egy igazi Trabant GSi volt. B) Igaz, se 16 szelep, se injektor, de ment, mint a meszes (kategóriájában, persze).

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.