Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nah... mégis bementél melózni?

Hirdetés GSi: tényleg gyanusan olcsó, de sztem egy megnézést megér, annak akinek van kp.je, mert amennyivel olcsóbb, lehet ha megcsináltatja olcsóbban jön ki.

Vagy pont ugyan ott van.. nah akkor már meggondolandó..

VIszont érdekes, h pont a sérülésről nincs kép...

Petya: ehh. saras szélvédőről jut eszembe... ha jó lesz az idő, meg kell néznem a hátsó ablakmosó vezetéket...

Tod, valahol nyomja a hátsó ajtóba a vizet... igaz az ablakra is megy rendesen.. lehet csak kicsit van megcsipázva...

Nah meg nem ártana kitakarítani :oops: A tali óta nem takarítottam(igaz használni is csak 2-3szor használtam) és a talin ment bele fü.. homok... :evil: :(

Link to comment
Megosztás:

Mehetünk takarítani meg ha gondolod motort is mosni. Nekem le kellene mosnom a légtömegmérőt is mert koszos :(

Oké.. ugyis olyan "sok pénzed" van :wink:

Adok féktisztítót, abból aztán fújhatsz rá :(

Tényleg! Ki mire használta eddig eme nemes anyagot? Ugyhallottam elég univerzális? Én vettem kettöt, de még meg se szagoltam :roll:

Asszem én amire irva vagyon, arra prószálom elösször.. nem mintha bajom lenne a fékkel :thumbright:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.